امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 29 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:33 | تعداد بازدید : 1185 نفر | امتیاز خبر :
 • نباید هیچ وقفه‌ای در چرخه تولید پیشوا ایجاد شود/ لزوم اقدامات وسیع‌تر جهت تحقق جهش تولید

    فرماندار پیشوا با اشاره به لزوم اقدامات وسیع تر جهت تحقق جهش تولید گفت: نباید هیچ وقفه ای در چرخه تولید پیشوا ایجاد شود/ به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ...

   

  فرماندار پیشوا با اشاره به لزوم اقدامات وسیع تر جهت تحقق جهش تولید گفت: نباید هیچ وقفه ای در چرخه تولید پیشوا ایجاد شود/

  به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: سال ۹۸ را با همه سختی‌ها سپری کردیم و امیدواریم در سال جاری با توجه به الطاف الهی و راهبری‌های رهبر معظم انقلاب و برنامه‌ریزی سه قوه گشایش‌هایی ایجاد شود.

  وی افزود: دشمن از هر موقعیتی برای فشار به ملت ایران استفاده می کند اما با تدبیر می‌توان همه این تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

  عباسی بیان کرد: نامگذاری سال به نام جهش تولید، بیانگر این است که باید اقدامات بزرگتر و وسیع‌تری برای رونق و جهش تولید انجام داد و کار جهادی اینجاست که معنی پیدا می کند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: مسئولان باید امور مربوط به سرمایه‌گذاری و تولید را تسریع کنند و شرایطی فراهم شود که سرمایه‌گذاران برای رونق اقتصادی در منطقه حضور یابند و هیچ وقفه‌ای در چرخه تولید، کسب و کار و اشتغال شهرستان به ویژه ازسوی بانک‌ها ایجاد نشود.

  وی ادامه داد: جایگاه شورای اداری و وظایف مسئولان ایجاب می کند تا نسبت به همه مسائل برنامه‌ریزی داشته باشند و پرداختن به امور روزمره گشایشی در زندگی مردم ایجاد نخواهد کرد.

  حسین عباسی عنوان کرد: شورای اداری محل طرح و رفع مشکلات عمده شهرستان است و مدیران باید در این جلسات طرح و برنامه ارائه دهند تا بتوان در عالی‌ترین سطح تصمیم‌گیری شهرستان مسائل را دنبال و زمینه بهبود سطح خدمات رسانی به مردم را فراهم کرد.

  وی گفت:مدیران محلی نسبت به انجام وظایف معین براساس برش‌های شهرستانی و سهم شهرستان از تکالیف استانی و تخصیص سرانه‌ها و اعتبارات اهتمام داشته باشند.

   

  تاکید فرماندار بر ساخت فرهنگسرا

  http://nedayepishva.com/?p=63564&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۳۱ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای