امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱ خرداد, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۳۱ | تعداد بازدید : 7789 نفر | امتیاز خبر :
 • در نامه‌ای به شورای نگهبان حجت‌الاسلام رئیسی خواستار رسیدگی به صدها تخلفات انتخاباتی شد

  کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نامه‌ای به آیت‌الله احمد جنتی خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.         به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،حجت‌الاسلام سید ابراهیم ...

  کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نامه‌ای به آیت‌الله احمد جنتی خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.

   

   

  1396023021561832510952354

   

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری صبح امروز (یکشنبه ۳۱ اردیبهشت) در نامه‌ای به آیت الله احمد جنتی، ضمن ابراز اعتماد و اطمینان به شورای نگهبان، خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.

  وی به‌همراه این نامه ۳صفحه‌ای، صدها صفحه مستند را در چندین مجلد برای شورای نگهبان ارسال کرده است.

  حجت الاسلام رئیسی ضمن تأکید بر حق الناس بودن آرای مردم، خواستار رسیدگی دقیق هیئت نظارت بر انتخابات به این تخلفات، تا حصول نتیجه قطعی شده است.

  در بخشی از این نامه آمده است: همه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی موظف و مکلف به حفظ جمهوریت نظام و پاسداری از آرای مردم که مصداق حقوق شهروندی ایرانیان است می‌باشیم و این‌جانب با وعده‌ای که به مردم قهرمان و نجیب ایران داده‌ام، نمی‌توانم در برابر ظلم به حقوق مردم سکوت کنم؛ لذا تقاضا دارم در اجرای قانون به موارد گفته‌شده توجه و رسیدگی جدی شود.

  گفتنی است این کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز گذشته در پیامی با تبریک حضور پرشکوه ملت ایران در انتخابات روز جمعه، برخی بداخلاقی‌های انتخاباتی و  تخلفات آشکار در قبل و حین برگزاری انتخابات را از لحظات تلخ این رویداد خوانده و تأکید کرده بود آن را از مسیر قانونی پیگیری خواهد کرد.

   

   

   

  منبع:تسنیم

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای