امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 19:27 | تعداد بازدید : 1494 نفر | امتیاز خبر :
 • نامزدهای انتخابات از سیاه‌نمایی و تخریب پرهیز کنند/ نقد باید آگاهانه و به دور از تشویش اذهان عمومی باشد

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که نقد باید آگاهانه و به دور از تشویش اذهان عمومی باشد گفت: نامزدهای انتخابات از سیاه نمایی و تخریب پرهیز کنند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که نقد باید آگاهانه و به دور از تشویش اذهان عمومی باشد گفت: نامزدهای انتخابات از سیاه نمایی و تخریب پرهیز کنند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشستی با هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان اظهار داشت: شوراها با قانون‌گذاری در پارلمان محلی و طی روند قانونی آن، در سرنوشت شهر و منطقه اثرگذارند و شرط اثرگذاری مثبت، تسلط آنها به قوانین و آشنایی با وظایف است.

  وی افزود: داوطلبان شوراهای شهر علاوه بر تسلط به وظایف و قوانین حوزه کاری خود باید به قوانین و وظایف شهرداری به‌عنوان دستگاه مجری مصوبات شورا اشرافیت داشته باشند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: در طول سالیان گذشته خدمات مختلفی به مردم ارائه شده است و نامزدها باید ضمن رعایت اخلاق در تبلیغات انتخاباتی از سیاه نمایی، تخریب و تخطئه عملکرد گذشتگان خودداری نمایند.

  وی گفت: اگر نقدی صورت می‌گیرد باید آگاهانه و منصفانه بوده و به گونه‌ای نباشد که عملکرد و خدمات مجموعه‌ها را زیر سوال ببرد و یا اذهان عمومی را تشویش نماید.

  وی ادامه داد: داوطلبان انتخابات شوراهای شهر با حضور موثر خود، گام اول را به خوبی برداشتند که امیدوارم گام های بعدی نیز محکم و استوار برداشته شود و در کنار سایر عوامل اجرایی، انتخابات در یک فضای سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم برگزار گردد.

  عباسی بیان کرد: کاندیداهای انتخابات در زمانی که به بیان مواضع و برنامه‌های خود می پردازند، موضوع کرونا را به عنوان یک موضوع حساس در اولویت قرار داده و ضمن رعایت اصول بهداشتی از جانب خود و اطرافیان، مردم را نیز به رعایت این مهم تشویق و ترغیب نمایند.

  وی گفت: مسئله آموزش، یکی از مباحث مهم در طول فرایند انتخابات است و موجب افزایش توان و دقت دست اندرکاران در انجام امور محوله می‌شود که با توجه به شرایط کرونا به صورت حضوری و یا مجازی در شهرستان دنبال می‌گردد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70048&preview=true لینک کوتاه

   34 total views,  6 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای