امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 14 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 07:49 | تعداد بازدید : 497 نفر | امتیاز خبر :
 • تداوم عملیات ارتش سوریه در حلب/ ناکامی تروریست‌ها در شکستن حلقه محاصره

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، یک منبع ناظر در اتاق مرکزی عملیات حلب اظهار داشت: در بیست و چهار ساعت گذشته عملیات نظامی فشرده در همه محورهای استان حلب ادامه داشته اما ...

  ناظر اتاق عملیات حلب با اعلام اینکه عملیات نظامی ارتش سوریه و مقاومت در همه محورهای استان حلب بی وقفه ادامه دارد، گفت: تروریست‌ها در نفوذ به حلب و شکستن حلقه محاصره آن ناکام ماندند.

  تداوم عملیات ارتش سوریه در حلب/ ناکامی تروریست‌ها در شکستن حلقه محاصره

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، یک منبع ناظر در اتاق مرکزی عملیات حلب اظهار داشت: در بیست و چهار ساعت گذشته عملیات نظامی فشرده در همه محورهای استان حلب ادامه داشته اما موج حملات علیه حمدانیه و مناطق مسکونی آن به دلیل خروج تدریجی ۵۰ هزار تن از اهالی این شهر ضعیف شده است.

  وی با بیان اینکه شمار زیادی از نیروهای ارتش و متحدانش به خطوط جدید مبارزاتی در حلب ملحق شده اند، گفت: ارتش پیشروی های زمینی خود در ارض الجبش و مشروع ۱۰۷۰ داشته و حضور خود را در جنوب راموسه تثبیت کرد.

  این منبع تاکید کرد: نیروی هوایی ارتش سوریه با ده‌ها بار حمله علیه محل تجمع تروریست‌ها مانع پیشروی آنها در جبهه‌های حلب قدیم شد.

  وی گفت:در محور شمال غربی حلب نیز ارتش سوریه به تلاش برای تثبیت حضور خود در ضهره عبد ربه، لیرمون و احراش اللیرمون ادامه می‌دهد آن هم پس از اینکه اطلاعات دقیقی درباره رسیدن گروه‌های تروریستی از داره عزه و عینجاره به این جبهه دریافت کرده است.

  منبع: خبرگزاری فارس

  ۱۶۴ total views, 1 views today


  ابرچسب : , ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای