امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 17 جولای, 2013 | ساعت انتشار خبر : 12:32 | تعداد بازدید : 551 نفر | امتیاز خبر :
 • میانگین قیمت غذاهای ارائه شده در برج میلاد

  مدیر رستوران ویژه برج میلاد تهران اعلام کرد : میانگین قیمت غذاهای ارائه شده در برج میلاد تهران30 هزار تومان است و مراجعه کنندگان به این رستوران با تنوع غذایی در قیمت ...

  مدیر رستوران ویژه برج میلاد تهران اعلام کرد : میانگین قیمت غذاهای ارائه شده در برج میلاد تهران۳۰ هزار تومان است و مراجعه کنندگان به این رستوران با تنوع غذایی در قیمت های مختلف مواجه هستند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،  فلاحتی مدیر رستوران ویژه (VIP) برج میلاد تهران گفت: در توافق های صورت گرفته با مدیریت برج میلاد تهران ، مدیریت این رستوران به بخش خصوصی واگذار شده است و اینجانب به عنوان مدیر یکی از رستوران های ششمین برج بلند دنیا اشرافی گری را نه تنها مبنای کار خود قرار نداده بلکه همه تلاشم مبنی بر این بود که با توجه به سلایق مختلف گردشگران داخلی و خارجی مراجعه کننده به برج منوی ویژه ای را تهیه و در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهم .

  وی با بیان این که ظرفیت رستوران ویژه ۶۰ نفر و میانگین قیمت غذاهای این برج ۳۰ هزار تومان است ، افزود : در منوی این رستوران تنوع غذایی با قیمت های مختلف دیده می شود و خاویار تنها به عنوان یکی از غذاهای ارائه شده در منوی مورد نظر بوده است . سرو این غذا به هیچ عنوان اجباری نبوده و بنا به نظر و رای مشتری ممکن است این غذا برای آن ها سرو شود.

  مدیر رستوران ویژه برج میلاد تهران اظهار داشته است : همچنین ما در همکاری با برخی از سایت های ارائه دهنده تخفیف ، تفاهم نامه ای امضا کرده و مشتریان ما می توانند با رزرو اینترنتی رستوران ، از تخفیف های ۵۰ درصدی قیمت غذاها استفاده کرده و تمامی غذاها حتی خاویار را با نصف قیمت استفاده کنند .

  به گفته فلاحتی ،هدف ما به عنوان یکی از پیمانکاران بخش خصوصی برج میلاد تهران احترام به گردشگران اعم از خارجی و داخلی است و این احترام متقابلاً با تامین خواسته های آن ها در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران تامین می شود.

  وی ادامه داد: لازم به توضیح است که علاوه بر رستوران ویژه برج میلاد تهران ، بیش از ۱۸ رستوران دیگر در بخش های مختلف برج و در فضاهای پیرامونی برج راه اندازی شده که قیمت غذاهای آنها از ۵ هزار تومان تا ۵۰ هزار تومان تعریف شده است .

  منبع:خبرگزاری فارس

   466 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای