امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۸ آبان, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۲۱ | تعداد بازدید : 183934 نفر | امتیاز خبر :
 • مکلف نمودن بانکهای پیشوا به همکاری بیشتر در جهت توسعه مشاغل خانگی

  مکلف نمودن بانکهای پیشوا به همکاری بیشتر در جهت توسعه مشاغل خانگی بانکهای پیشوا مکلف به همکاری بیشتر در توسعه مشاغل خانگی شدند. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ شیرزاد یعقوبی در جلسه مشترک ...

  مکلف نمودن بانکهای پیشوا به همکاری بیشتر در جهت توسعه مشاغل خانگی

  بانکهای پیشوا مکلف به همکاری بیشتر در توسعه مشاغل خانگی شدند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ شیرزاد یعقوبی در جلسه مشترک کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه گذاری و شورای هماهنگی بانک‌های شهرستان گفت: از روسای بانک‌های شهرستان می خواهیم به متقاضیان به ویژه برای تسهیلات مشاغل خانگی سخت گیری نکرده و نهایت همکاری و مساعدت را داشته باشند.

  وی افزود افزود: اشتغالزایی و رفع بیکاری بویژه جوانان از اهداف اصلی نظام و دولت است و تمامی برنامه ریزی‌ها و سیاست گذاری‌های دولت در امور اقتصادی و سرمایه گذاری بر مبنای اشتغالزایی و توسعه تولید است و این موراد باید در شهرستان رعایت شود.

  معاون برنامه ریزی و اداری فرماندار پیشوا گفت: اشتغال در توانمندسازی افراد و بازداری از ناهنجاری‌های اجتماعی تاثیرگذار است و با ایجاد زمینه‌های اشتغال می‌توان شاخص‌های اجتماعی شهرستان را به حد مطلوبی افزایش داد.

  وی در ادامه افزود: مدیران شهرستان پیشوا مکلفند برای جذب سرمایه گذاران که زمینه ساز ایجاد اشتغال و توسعه پایدار شهرستان هستند، تمام ظرفیت خود را به کار گرفته و بستر‌های لازم برای سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف اقتصادی با اولویت ایجاد اشتغال در مناطق روستایی فراهم آورند.

  یعقوبی بر هماهنگی در سیاست‌ها و خط مشی‌های اجرایی شهرستان به منظور هدفمند نمودن آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و تطبیق ان با نیاز بازار کار تاکید کرد.

   

  انتهای پیام/*

  ۲۰۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای