امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 8 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 15:40 | تعداد بازدید : 1773 نفر | امتیاز خبر :
 • مکتب شهادت باید رونق و اوج پیدا کند/ مصادره کردن شهید پیشوا توسط ورامین به دلیل کم کاری مسئولین ما

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به این که مکتب شهادت در کشور باید رونق و اوج پیدا کند با انتقاد از کم کاری مسئولین این شهرستان در این زمینه گفت: یک ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به این که مکتب شهادت در کشور باید رونق و اوج پیدا کند با انتقاد از کم کاری مسئولین این شهرستان در این زمینه گفت: یک مقام رسمی ورامین شهیداردستانی شهید پیشوا را مصادره می کند اشکال ندارد شهید برای همه است اما چرا خودمان استفاده نکنیم چرا مسئولین این شهر کم کاری می کنند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته که با رعایت پروتکل های بهداشتی در مصلی حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار داشت: بعضی از مسئولین ما قبل از انقلاب این گونه نبودند اما بعد از انقلاب به کجا کشیده شدند آیا عاقبت به خیر شدند مهم آخر کار و پایداری است که در آخر کار بمانیم تا آخر پای حرف و عمل خود و انقلاب ماند که این مهم است حاج قاسم سلیمانی بود که انقلاب اسلامی را به خیلی از کشورهای منطقه صادر کرد کشورهایی که علیه ما بودند و رابطه خوبی با ما نداشتند.

  وی افزود: از دوست داشتنی ترین شخصیت های انقلاب است ذره ای دلش نلرزید که در این کشور محبوبیت دارم حالا در فلان انتخابات شرکت کنم و رای بیاورم و شخص اول مملکت شوم نه دلش نلرزید به سمت این کارها نرفت به او گفته شد در منطقه خاورمیانه کار بزرگی انجام میدهی گفت کار من نیست کار خدا است من چه کاره ام این است که حاج قاسم شد حاج قاسم.

  حجت الاسلام باقری با اشاره به فرهنگ شهادت عنوان کرد: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری در این چند سال اخیر انتقال فرهنگ شهید و شهادت به نسل های آینده است که گسست بین نسل اول انقلاب که عاشق شهادت بودند و نسل امروز پیش بیاید که اگر این گسست پیش بیاید وای به حال ما اما در این چند سال اخیر چند اتفاق افتاد که ما فهمیدیم هیچ گسستی رخ نداده است نسل امروز بازماندگان نسل های اول انقلاب هستند دانش آموزان و دانشجویانی که دوره جنگ و امام را ندیدند این ها هم عاشق شهادت و انقلاب هستند.

  وی گفت: امثال شهیدحججی فرزندان انقلاب هستند که در همین آموزش و پرورش و دانشگاه انقلاب درس خواندند و حدود ۲ میلیون زیر تابوت او را گرفتند این ها در همین کشور بزرگ شدند و این عجیب نیست که در تهران سال گذشته همین موقع ۷ میلیون نفر زیر تابوت حاج قاسم را گرفتند این یعنی مردم هنوز عاشق شهادت اند و جوانان امروز این راه و راه عاقبت را می پسندند و اعتقادشان بر این است که باید مقاوم باشیم و استقامت کنیم علی رغم خود تحقیری هایی که برخی مسئولین و دولت مردان در این سال های اخیر داشتند.

  باقری بیان کرد: پیشوا در این مدت مراسم های مفصل و با عظمتی برای شهید برای حاج قاسم برگزار کرد که حضرت آقا نیز امروز از همه ملت ایران و عراق برای حماسه این چند روز اخیر تشکر کردند آفرین به غیرت مردمی که قهرمان های خودشان را فراموش نمی کنند مکتب شهادت باید رونق و اوج پیدا کند ما هرچه داریم از مکتب شهادت است ایام ایامی است که سالگرد شهادت سرداران رشید اسلام شهید حاج سعید مهتدی و شهید مصطفی اردستانی است که این ایام را گرامی می داریم و باید قدر شهدای این دیار را بدانیم که در جوار مضجع شریف امامزاده جعفر(ع) آرمیده اند.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: این ها هستند که این کشور را بیمه کردند تاسف ما پیشوایی ها است که خیلی از شهدای این شهر را نمی شناسیم مقام معظم رهبری در مورد شهید اردستانی فرمودند ایشان از همه نظر اعجوبه است از نظر رشادت و شجاعت و جنگ آوری و حماسه آفرینی و معنویت اعجوبه است ولی ما خیلی راحت از کنارش می گذریم حتی به میدان شهیداردستانی میدام هواپیما می گوییم تا این حد نمی شناسیم که شهر هم جوار ما این شهید را از ما مصادره می کند اشکال ندارد شهید برای همه و برای تاریخ و اسلام است ولی چرا ما استفاده نکنیم چرا مسئولین ما بنیاد شهید ما کم کاری می کنند ما واقعا در شناساندن شهدا به مردم این شهر کم کاری کردیم.

  وی گفت: رشادت و شجاعت در این دولت وجود ندارد آقای عراقچی می گوید اگر تحریم ها برداشته شود این ۲۰ درصدی که انجام میدهیم را تعلیق می کنیم پس خون شهید فخری زاده چه شد؟ پس خون شهید علی محمدی چه شد؟ این مصوبه مجلس است وظیفه شماست انجام دهی یک روزی میگویند واکسن به ما نمی دهند و یک روزی می گویند هوا آلوده است به دلیل این که FATF را تصویب نکردیم دوروز بعد وزیر بهداشت و وزیر نفت می گویند ربطی به آن ندارد.

  روح الله باقری با اشاره به برخورد دادستان پیشوا به کسانی که به بیت المال دست درازی می کنند اظهار کرد: از ریاست محترم دادگستری دادستان محترم شهرستان که قاطعانه پیگیری می کنند که بیت المال به جیب مردم برگرد تشکر می کنیم ما انتظار داریم و حمایت هم می کنیم که دستگاه قضایی شهرستان و دادستان قاطعانه پیگیری کنند عجولانه برخورد نکنند با دقت زیاد برخورد کنند

  چون عاملین و آمرین دیگری هم هستند باید با دقت رصد و بررسی و برخورد کنند ما هم حمایت می کنیم اگر کسی زنگ زد و فشار آورد نترسید و قاطعانه برخورد کنید چون باید بیت المال باید به جیب مردم برگردد.

  وی افزود: وضعیت کرونای پیشوا از زرد به آبی منتقل شد اما این به منظور تمام شدن و عادی سازی نیست باید همچنان رعایت کنیم تا دوباره وضعیت قرمز نشود.

  ححت الاسلام باقری عنوان کرد: واکسنی که تولید شد باعث افتخار ما است که در داخل و توسط دانشمندان خودمان تولید شد ولی بعضی از مسئولین و غیر مسئولین می گویند بی فایده است برای تولید واکسن شهید فخری زاده بسیار مجاهدت کردند.

  امام جمعه پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: حضرت آقا نیز فرمودند که واردات واکسن از آمریکا و انگلیس و فرانسه ممنوع است اگر واکسن آن ها خوب بود وضعیت خودشان را مدیریت می کردند نه این که بخواهند روی دیگر کشورها آزمایش کنند اولویت واکسن داخلی است که خداروشکر تا امروز تست انسانی جواب داده است ان شاالله جواب قطعی را نیز بدهد اما تا زمانی که واکسن به تولید انبوه نرسیده قطعا ما باید رعایت کنیم و راهی جز این نداریم.

  http://nedayepishva.com/?p=68351&preview=true لینک کوتاه

   58 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای