امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 27 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:56 | تعداد بازدید : 6986 نفر | امتیاز خبر :
 • مورد مثبت کرونا در پیشوا گزارش نشده است

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی امروز در نشست مشترک با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا که با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان برگزار شد، اظهار کرد: در حال ...

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی امروز در نشست مشترک با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا که با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر کشورهای مختلفی از جمله کشور خودمان با ویروس کرونا درگیر هستند ولی خوشبختانه تاکنون مورد مثبتی در شهرستان پیشوا گزارش نشده است.

  وی افزود: با این حال ما نگرانی مردم را درک کرده و منتظر نخواهیم ماند ویروس به پیشوا بیاید بلکه اقدامات و برنامه‌های پیشگیرانه، مسئولیت ویژه و اصلی ما در این برهه است.

  عباسی با اشاره به پیشگیری از ویروس کرونا عنوان کرد: در راستای پیشگیری و حفظ سلامت شهروندان، تجمعات، مسابقات ورزشی، استخر دانشگاه آزاد اسلامی، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و قلیان سراهای پیشوا در محدودیت طرح پیشگیری قرار گرفتند.

  وی با اشاره به همکاری دستگاه‌های دولتی پیشوا با شبکه بهداشت و درمان بیان کرد: شبکه بهداشت و درمان متولی اصلی در بحث تامین بهداشت و سلامت مردم است ولی سایر دستگاه‌ها و در راس آنها شهرداری و شورای اسلامی شهر نیز باید به کمک این مجموعه بیایند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: فعالیت‌های تمام ارگان‌ها بدون همکاری شهروندان نتیجه بخش نخواهد بود و راهبرد اصلی پیشگیری از این مسئله آموزش شهروندان است.

  وی اضافه کرد: از طریق ابزارهای اطلاع‌رسانی و امکانات تبلیغی موجود جهت فرهنگ‌سازی و آموزش شهروندان استفاده شود؛ شهرداری نسبت به ضدعفونی کردن وسایل و تجهیزات حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی‌ها اقدام نماید.

  ۲۴۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای