امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 26 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:48 | تعداد بازدید : 521 نفر | امتیاز خبر :
 • موانع رونق شهرک صنعتی پیشوا رفع شود/ احداث بیمارستان توسط دانشگاه آزاد اشتباه بود

    نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس با اشاره به این که موانع رونق شهرک صنعتی پیشوا باید رفع شود گفت: احداث بیمارستان توسط دانشگاه آزاد اشتباه بود/ به گزارش ندای پیشوا, حسین نوش‌آبادی ...

   

  نماینده دیار پانزده خرداد در مجلس با اشاره به این که موانع رونق شهرک صنعتی پیشوا باید رفع شود گفت: احداث بیمارستان توسط دانشگاه آزاد اشتباه بود/

  به گزارش ندای پیشوا, حسین نوش‌آبادی نماینده پیشوا ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مهمترین مشکل پیشوا نبود بیمارستان است دانشگاه آزاد که متولی ساخت بیمارستان نیست و از ابتدا نباید این اتفاق می افتاد.

  وی افزود: راه و حمل و نقل، زیربنای توسعه در هر منطقه است؛ باید بن بست ارتباطی پیشوا را با تهران و سایر نقاط کشور از بین ببریم محور مواصلاتی قم-گرمسار بخشی از شهرستان را از بن بست بیرون آورد ولی پیش از اینها احداث جاده مستقیم تهران به پیشوا پیشنهاد و مصوب گردید و حتی پیمانکار آن نیز مشخص شد و اکنون باید احیای پروژه جاده مستقیم تهران به ورامین دنبال شود.

  نوش آبادی بیان کرد: یکی دیگر از اولویت‌های منطقه پیگیری مترو است؛ فلسفه اصلی مترو، متروی تهران و حومه بود که بعدها حومه آن به راه آهن سپرده شد و با این تصمیم در حق حومه تهران ظلم بزرگی شد که باید دوباره احیا شود و حمل و نقل مداوم و منظم انجام پذیرد.

  وی ادامه داد: تامین آب شرب و کشاورزی از دیگر نیازهای شهرستان پیشوا است؛ چاه های آب پاسخگوی نیاز منطقه نیست و باید آب پایدار از سد ماملو تامین شود؛ روزنه‌هایی باز شده ولی کافی نیست و باید به طور مستمر این آب به سمت منطقه بیاید.

  نماینده دشت ورامین در مجلس تصریح کرد: جلیل آباد در آستانه شهر شدن است و بخشی از ادارات خدماتی باید در این منطقه مستقر شود تا آینده این بخش روشن‌تر شود و مردم برای امورات خود به مرکز شهرستان مراجعه نکنندیکی از قابلیت‌های پیشوا وجود شهرک صنعتی است ولی ۸۰ درصد ظرفیت آن بلااستفاده است.

  وی گفن: توسعه اشتغال و کارآفرینی در پیشوا در سالی که جهش تولید نامگذاری شده جز با راه‌اندازی کارگاه‌ها و کارخانه‌ها، رفع موانع تولید و رفع موانع شهرک صنعتی امکان‌پذیر نیست.

  http://nedayepishva.com/?p=63457&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   122 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای