امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 9 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:14 | تعداد بازدید : 4977 نفر | امتیاز خبر :
 • مهمترین راه پیشرفت و توسعه شهرها مشارکت اجتماعی جوانان است

  معاون فرماندار پیشوا گفت:مهمترین راه پیشرفت و توسعه شهرها مشارکت اجتماعی جوانان است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، اولین جلسه ساماندهی امور جوانان مشترک با شورای ورزش وجوانان با حضور معاون سیاسی انتظامی ...

  معاون فرماندار پیشوا گفت:مهمترین راه پیشرفت و توسعه شهرها مشارکت اجتماعی جوانان است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، اولین جلسه ساماندهی امور جوانان مشترک با شورای ورزش وجوانان با حضور معاون سیاسی انتظامی و رئیس اداره ورزش وجوانان پیشوا و سایر اعضا برگزار شد.

  سیروس جعفری معاون فرماندار پیشوا در این نشست اظهار کرد: نظارت بر پروژه های در دست اقدام همراه با پیگیری باید اولویت کارها باشد.

  وی افزود: حضور فعالانه جوانان در تمام عرصه ها باید محسوس باشد معضلات زوجین برای دریافت وام ازدواج باید توسط مدیران بانک ها مرتفع شود طرح و برنامه ها باید با قابلیت های اجرایی شدن ارائه شود.

  حسن پارسافر رئیس اداره ورزش وجوانان پیشوا نیز بیان کرد: در صورت استقبال بانوان و حدنصاب رسیدن نفرات در اماکن دولتی صبح ها آموزش ورزش همگانی رایگان انجام می شود.

  وی گفت: در سطح منطقه پتانسیل ورزشی خوبی وجود دارد و برای ساماندهی آن به همراهی و تعامل بیش از پیش شهرداری و بخشداری ها و دهیاران نیاز داریم. با افزایش خانه های ورزش روستایی در صدد گسترش ورزش در سطح روستاها و بهره مندی روستاییان عزیز از خدمات ورزشی هستیم.

  http://nedayepishva.com/?p=63878&preview=true لینک کوتاه

  ۸۲ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای