امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 20 سپتامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:20 | تعداد بازدید : 1301 نفر | امتیاز خبر :
 • مهر پرشکوه در پیشوا/ یکی از مجهزترین مدارس در مهرماه افتتاح می شود

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا از افتتاح یکی از مجهزترین مدارس در این شهرستان خبر داد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سعید تاجیک مدیر آموزش و‌پرورش شهرستان پیشوا صبح امروز با اشاره ...

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا از افتتاح یکی از مجهزترین مدارس در این شهرستان خبر داد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سعید تاجیک مدیر آموزش و‌پرورش شهرستان پیشوا صبح امروز با اشاره به افتتاح یکی از مجهزترین مدارس این شهرستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید شاهد افتتاح طرح های آموزشی مختلفی در شهرستان خواهیم بود.

  وی گفت: یکی از این طرح ها افتتاح مدرسه ابتدایی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که در شهرک جدیدالتاسیس آژینه واقع شده است.

  مدیر آموزش و‌پرورش شهرستان پیشوا افزود: این مدرسه یکی از بزرگترین و‌ مجهزترین مدارس شهرستان می باشد که ابتدای مهرماه افتتاح خواهد شد.

  تاجیک تصریح کرد: این مدرسه بزرگ ظرفیت ۲۰‌کلاس درس را دارد که زمین چمن مصنوعی، سالن همایش ها و دو‌ مکان آزمایشگاهی بزرگ از جمله بخش های قابل توجه آن است.

  وی بیان کرد: این مدرسه  ظرفیت ۶۰۰ صندلی آموزشی را به صورت تک شیفت دارد که در دو شیفت نیز این عدد می توانند دو برابر شود.

  مدیر آموزش و‌ پرورش پیشوا گفت: به جز مدرسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و مدرسه فرزندان امام علی(ع) به عنوان اولین مدرسه استثنایی شهرستان، چند مدرسه دیگر نیز در شهرستان افتتاح خواهد شد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=73427&preview=true لینک کوتاه

   

   107 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای