امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 8 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:01 | تعداد بازدید : 652 نفر | امتیاز خبر :
 • مهارت آموزی بانوان پیشوا با هدف اشتغالزایی توسعه می یابد

  مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری پیشوا گفت: مهارت آموزی بانوان شهرستان پیشوا با هدف اشتغالزایی توسعه می یابد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نشست عاطفه سادات نصیری مشاور امور بانوان و خانواده ...

  مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری پیشوا گفت: مهارت آموزی بانوان شهرستان پیشوا با هدف اشتغالزایی توسعه می یابد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، نشست عاطفه سادات نصیری مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان پیشوا با محمد اکبری رئیس اداره فنی حرفه ای شهرستان در خصوص تقویت آموزش های فنی و حرفه ای و انعقاد تفاهم نامه های لازم برای آموزش های موثر به بانوان و توانمندسازی زنان روستایی برگزار شد.

  اکبری در این دیدار ضمن توضیح مفاد لازم جهت آموزش و توانمند سازی بانوان روستایی آمادگی خود را جهت همکاری و ارائه آموزش های لازم در رشته های فنی وحرفه ای از جمله خیاطی و قالی بافی و تعمیر ونگهداری خودرو و پرورش زالو و… اعلام داشت.

  در ادامه این نشست نصیری گفت: آموزش های فنی وحرفه ای باید منجر به اشتغال شوند تا بتوانیم در مسیر افزایش سطح درآمد عمومی و توسعه اقتصادی حرکت کنیم در غیر این صورت به اهداف مدنظر در حوزه آموزش و مهارت آموزی دست نمی یابیم.

  وی گفت: آموزش زنان در رشته تعمیر و نگهداری خودرو به آنها کمک می کند تا اطلاعات و مهارت های لازم جهت عیب یابی خودرو خود را کسب نمایند.

  http://nedayepishva.com/?p=63845&preview=true لینک کوتاه

  ۶۱ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای