امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 18 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:36 | تعداد بازدید : 1364 نفر | امتیاز خبر :
 • منطق و اصول اسلام با عاشورا معرفی می شود

  امام جمعه شهرستان قرچک با اشاره به ضرورت همکاری همگانی در برگزاری آئین های عزاداری مطابق دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: منطق و اصول اسلام با عاشورا معرفی می شود/ به ...

  امام جمعه شهرستان قرچک با اشاره به ضرورت همکاری همگانی در برگزاری آئین های عزاداری مطابق دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: منطق و اصول اسلام با عاشورا معرفی می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار داشت: اسلام بدون حسین(ع) و عاشورا معنا ندارد و منطق و اصول اسلام با عاشورا معرفی می شود.

  امام جمعه قرچک تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط خاص امسال مسئولیت ما در اجرای صحیح برنامه های محرم و تبیین گفتمان عاشورا سنگین تر می شود البته اعتقاد داریم مردم مومن و هیئات مذهبی آئین عزاداری هارا مطابق دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا برگزار می کنند و همکاری لازم را خواهند داشت.

  وی گفت: محرم متعلق به گروه و افراد خاصی نیست امام حسین(ع) متعلق به همه بشریت آزاده دنیا است انشالله عزاداری محرم امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی پرشورتر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

   

  http://nedayepishva.com/?p=65220&preview=true لینک کوتاه

   319 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای