امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۰۱ | تعداد بازدید : 18068 نفر | امتیاز خبر :
 • منتظر بودجه دولت برای ساخت بیمارستان دانشگاه نمی مانیم/دانشگاه آزاد پیشوا قطب پزشکی جنوب شرق استان تهران و امنیت غذایی دانشگاه های استان تهران

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا :دکتر شیبانی در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ندای پیشوا اظهار داشت:با پیگیری های به عمل آمده دانشگاه ...

  منتظر بودجه دولت برای ساخت بیمارستان دانشگاه نمی مانیم/دانشگاه آزاد پیشوا قطب پزشکی جنوب شرق استان تهران و امنیت غذایی دانشگاه های استان تهران

  رئیس دانشگاه ازاد اسلامی پیشوا گفت:منتظر بودجه دولت برای ساخت بیمارستان دانشگاه آزاد پیشوا نخواهیم بود و در اواخر سال گذشته از سازمان بودجه مرکزی دانشگاه مجوزهای لازم برای ورود بخش خصوصی برای ساخت و تجهیز بیمارستان دریافت نمودیم.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا :دکتر شیبانی در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ندای پیشوا اظهار داشت:با پیگیری های به عمل آمده دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا بعنوان قطب پزشکی جنوب شرق استان تهران در نظر گرفته شده است.

  وی افزود: مجوزهای لازم از  دانشکده علوم پزشکی دریافت نمودیم و رشته های پزشکی از قبیل اتاق عمل ، بهداشت مواد غذایی ،پرستاری و جراحی به دانشگاه اضافه شد.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا و ورامین اظهار کرد:در حال حاضر ۱۲۰۰دانشجوی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند و با راه اندازی بیمارستان دانشگاه ،رشته های   پزشکی و دندانپزشکی هم افزوده خواهد شد.

  وی در ادامه به روند ساخت بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت:منتظر بودجه دولت برای ساخت بیمارستان دانشگاه نخواهیم بود و در اواخر سال گذشته از سازمان بودجه مرکزی دانشگاه مجوزهای لازم برای ورود بخش خصوصی به منظور ساخت و تجهیز بیمارستان  دریافت نمودیم.

  شیبانی افزود:برای ساخت و تجهیز بیمارستان بخش خصوصی با مشارکت ۵۰ درصدی ورود پیدا خواهد کرد و ۵۰ درصد باقی مانده را دانشگاه پیشوا از طریق بهینه سازی اموال فراهم خواهد نمود.

  وی بیان نمود:تفاهم نامه اولیه برای ساخت کل بیمارستان و تجهیز آن توسط شرکت مشاورین شورا منعقد شده است و از طریق مناقصه به پیمانکاران واگذار خواهد شد.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا،ورامین به آمادگی این دانشگاه برای ارائه طرح های تحقیقاتی و پژوهشی اشاره کرد و گفت: به تمام بخش های کشاورزی ، صنعت ،شهرداری و فرمانداری آمادگی خود را برای ارائه طرح های تحقیقاتی و پژوهشی اعلام نموده ایم اما بسیاری از ارگانها میلی به انجام کارهای تحقیقاتی ندارند.

  وی افزود:طرح تحقیقاتی را برای شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران انجام خواهیم داد ،نیروگاه ۱۵ کیلوواتی توسط شرکت آب و فاضلاب با هزینه بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان تجهیز و برای انجام طرح به دانشگاه واگذار خواهد شد.

  شیبانی اظهار کرد: کارهای تحقیقاتی دانشگاه با ساخت سه آزمایشگاه کاربردی و تحقیقاتی و اخذ مجوز از سازمان استاندارد انجام می پذیرد.

  وی افزود: کلیه خدمات آزمایشگاهی در بخش کشاورزی و صنعت در جنوب شرق استان تهران به مرکزیت  دانشگاه آزاد  پیشوا انجام می پذیرد.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا گفت:دانشکده کشاورزی بعنوان قطب امنیت غذایی در بین تمام دانشگاههای استان تهران نظر گرفته شده است به همین دلیل تمام دانشگاههای استان تهران موظفند مواد غذایی پروتئینی خود را از دانشگاه پیشوا تهیه کنند./انتهای پیام

  ۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای