امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 31 مارس, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:27 | تعداد بازدید : 1278 نفر | امتیاز خبر :
 • ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستان های پیشوا/ شهروندان روز طبیعت را در منازل سپری کنند

  فرماندار پیشوا با اشاره به ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستان های پیشوا گفت: شهروندان پیشوایی روز طبیعت را در منازل سپری کنند/  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به ممنوعیت دورهمی و تجمع در بوستان های پیشوا گفت: شهروندان پیشوایی روز طبیعت را در منازل سپری کنند/

   حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار داشت: به منظور جلوگیری از گسترش بیماری کووید۱۹ و با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هرگونه دورهمی و تجمع در فضای سبز و بوستان ها و تفرجگاه ها و مزارع حاشیه شهر و روستاهای شهرستان پیشوا در روز طبیعت ممنوع است.

  وی افزود: در این راستا لازم است نیروی انتظامی، شهرداری ها و دهیاری ها برنامه ریزی و تمهیدات و اقدامات لازم را به عمل آورند تا موارد ابلاغی به نحو مطلوب اجرا شود.

  عباسی تصریح کرد: رسانه ها و فعالان مجازی نیز ضمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانی حساسیت های لازم را در شهروندان ایجاد و آنان را به دوری از تجمعات ترغیب نمایند از عموم شهروندان درخواست می شود به منظور سلامت خود و خانواده هایشان و قطع زنجیره کرونا ضمن رعایت موازین و دستورالعمل های بهداشتی روز ۱۳ فروردین را در منازل سپری نمایند.

  وی گفت: با افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده و سلامت عمومی جامعه را تهدید کنند برخورد قانونی صورت می گیرد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69856&preview=true لینک کوتاه

   66 total views,  5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای