امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:54 | تعداد بازدید : 4363 نفر | امتیاز خبر :
 • ممنوعیت خرید و ذبح دام در مراکز غیرمجاز

  مرکز عرضه دام شهر جلیل آباد آماده خدمت رسانی در عید قربان است. به گزارش ندای پیشوا؛ رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا گفت: مرکز عرضه دام جلیل آباد برای ارائه خدمات مربوط به ...

  مرکز عرضه دام شهر جلیل آباد آماده خدمت رسانی در عید قربان است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا گفت: مرکز عرضه دام جلیل آباد برای ارائه خدمات مربوط به عید قربان در نظر گرفته شده و خرید و ذبح دام در مراکز غیرمجاز ممنوع است.

  صادق گلزاری گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به حاجیان در عید قربان مرکز عرضه دام کوثر واقع در جلیل آباد با حضور تیم دامپزشکی و نظارتی برای قربانی کردن در نظر گرفته شده است.

  وی افزود: در این مرکز علاوه بر عرضه دام طبق قیمت های مصوب هر کیلو ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان، ذبح دام به صورت شرعی و بهداشتی صورت می گیرد و در صورت وجود مشکل، لاشه معدوم می شود.

  رئیس اداره دامپزشکی پیشوا گفت: همزمان با روز عید غدیر، سه تیم سیار با همکاری شبکه بهداشت و اداره دامپزشکی آماده ارائه خدمات بهداشتی و نظارتی در سطح شهر هستند.

  وی افزود: جهت تأمین نیاز شهرستان به دام زنده در روز عید قربان و پیشگیری از کمبود، هزار رأس دام سنگین و دو هزار رأس دام سبک از سایر مناطق به شهرستان وارد می شود.

  مرکز عرضه دام کوثر در جاده پیشوابه جلیل آباد تنها مرکز بهداشتی جنوبشرق استان تهران است.

   1,642 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای