امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 18 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:29 | تعداد بازدید : 691 نفر | امتیاز خبر :
 • ملخ‌های دشت ورامین بومی بوده و خطری ندارند

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک با اشاره به آغاز مبارزه ملخ‌ها گفت: هیچ‌گونه نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد چرا که ملخ‌های موجود بومی هستند و خصوصیات مهاجم بودن را ندارند/ علی‌محمد ...

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک با اشاره به آغاز مبارزه ملخ‌ها گفت: هیچ‌گونه نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد چرا که ملخ‌های موجود بومی هستند و خصوصیات مهاجم بودن را ندارند/

  علی‌محمد حسینی مدیرجهاد کشاورزی شهرستان قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا در خصوص ملخ‌ها در مزارع و فضاهای سبز در دشت ورامین، اظهار کرد: با توجه به وضعیت مناسب جوی و سرسبز بودن مزارع، مراتع و فضاهای سبز شهری و بارش‌های خوب فصلی باعث زادوولد ملخ‌ها دریکی دو سال گذشته شده است.

  وی افزود : ملخ‌های موجود تاکنون در مراتع و مزارع بودند و با توجه به افزایش دما به فضاهای شهری روی آوردند که این حضور باعث نگرانی شده است.

  مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قرچک تصریح کرد: مبارزه با این ملخ‌ها آغازشده و هیچ‌گونه نگرانی خاصی وجود ندارد، چراکه ملخ‌های موجود بومی هستند و خصوصیات مهاجم بودن را ندارند.

  حسینی ادامه داد: موضوع حضور ملخ‌ها را در جلسه مبارزه با آفات مطرح کردیم و اقدامات اولیه در حال انجام است و این اطمینان را به کشاورزان دشت ورامین می‌دهیم که مشکل خاصی در خصوص حضور ملخ‌ها در مزارع نخواهیم داشت.

  انتهای پیام/*

   155 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای