امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 8 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:50 | تعداد بازدید : 9333 نفر | امتیاز خبر :
 • ملبوبی: پیشوا پایلوت توسعه محصولات کشاورزی سالم

      رییس کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: پیشوا به عنوان پایلوت توسعه محصولات کشاورزی سالم با محوریت خیار انتخاب شده و با کمک نهادهای کشوری، ...

   

   

  رییس کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: پیشوا به عنوان پایلوت توسعه محصولات کشاورزی سالم با محوریت خیار انتخاب شده و با کمک نهادهای کشوری، استانی و شهرستانی این امر محقق می شود.
  به گزارش ندای پیشوا؛ محمدعلی ملبوبی در همایش کسب و کار نوین که در این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: پیشوا را به عنوان پایلوت توسعه محصول سالم انتخاب کردیم به خصوص خیار که شایعات زیادی درمورد کم و کیف سلامت آن وجود دارد.

  وی افزود: امیدواریم با اجرای این پایلوت با کمک ستاد توسعه زیست فناوری در معاونت علمی ریاست جمهوری و تلاش فرمانداری و ذانشگاه علمی کاربردی بتوانیم منطقه ای برای تولید محصولات سبزی و صیفی سالم با محوریت خیار ایجاد کنیم.

  این مقام مسئول تصریح کرد: ایده های نوین در جهان فعلی در قالب استارتاپ ها شکل می گیرند و این جوانان هستند که با ایده های جدید، ابتکارات و نوآوری های خود شرکت هایی راه اندازی و زمینه نفوذ فناوری را فراهم می کنند.

  وی افزود: نفوذ فناوری در جامعه کشاورزی یکی از کارهای بسیار مشکل و نیازمند ترویج و ابتکار عمل است که امیدواریم با استارتاپ هایی که در منطقه شکل می گیرد این موضوع عملیاتی شود.

  رییس کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با توجه به هم افزایی که بین سازمان های این منطقه به ویژه دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته و اراده ای که بر شهرستان حاکم است اتفاقات خوبی در پیشوا آغاز شده است.

  وی خاطرنشان کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح های دانش بنیان و تحقیقاتی و توسعه فناوری حمایت می کند و در خصوص توسعه استارتاپ های گلخانه ای در پیشوا نیز کمک ما قطعی خواهد بود.

  ملبوبی گفت: پیشوا یک دشت حاصلخیز است و استفاده از فناوری های نوین کشاورزی بازدهی محصولات را چندین برابر افزایش می دهد.

  وی اذعان کرد: علاوه بر افزایش کمی، در صورتی که کشاورزی پیشوا به سمت تولید محصول سالم حرکت کند تبدیل به یک برند شده و با استقبال مردم مواجه خواهد شد.

  ۸۵۶ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای