امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 26 ژانویه, 2022 | ساعت انتشار خبر : 10:43 | تعداد بازدید : 602 نفر | امتیاز خبر :
 • ملاقات عمومی فرماندار پیشوا با حضور روسای ادارات برگزار شد/ شهروندان جلیل‌آبادی میزبان مسئولان

  ملاقات عمومی فرماندار پیشوا برگزار شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ملاقات عمومی ابراهیم تاجیک نوری فرماندار شهرستان پیشوا همراه با تعدادی از مدیران ادارات، امروز سه‌شنبه ۵ بهمن‌ماه در بخشداری جلیل‌آباد برگزار ...

  ملاقات عمومی فرماندار پیشوا برگزار شد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ملاقات عمومی ابراهیم تاجیک نوری فرماندار شهرستان پیشوا همراه با تعدادی از مدیران ادارات، امروز سه‌شنبه ۵ بهمن‌ماه در بخشداری جلیل‌آباد برگزار و با شماری از شهروندان دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی شد.

  این جلسه با حضور معاون امور عمرانی فرمانداری، بخشدار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر جلیل‌آباد، روسای ادارات گاز، آب و‌ فاضلاب، برق، بنیاد مسکن، کتابخانه‌های عمومی و امور آب و مسئولان بازرسی و امور بانوان فرمانداری برگزار گردید.

  در این دیدارها، مردم شهر و روستاهای بخش جلیل‌آباد مشکلات خود را بی واسطه با نماینده دولت در شهرستان و مسئولان حاضر مطرح و فرماندار نیز ضمن مشاوره و‌ ارائه راهکارهای قانونی، دستور پیگیری آنها را به مسئولان و مراجع ذیصلاح صادر کرد.

  دیدار مردمی فرماندار شهرستان پیشوا سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح شروع و تا اذان ظهر ادامه دارد.

  شهروندان محترم پیشوایی می‌توانند جهت هماهنگی ملاقات با #فرماندار با شماره تلفن ۳۶۷۲۲۵۶۳ داخلی ۱۱۰ واحد روابط‌عمومی تماس حاصل نمایند.

   71 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای