امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 1 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 09:25 | تعداد بازدید : 9253 نفر | امتیاز خبر :
 • مقدم‌فر: چرا خاتمی ادعای مخالفتش را با اردوکشی‌های ‌موسوی و رفتارهای کروبی‌ علنی نمی‌کند‌؟ / فتنه بعدی دشمن ‌ناامیدسازی با استفاده از جنگ شناختی است

  مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه گفت: چرا ‌کسانی مثل سیدمحمد خاتمی که در جلسات خصوصی و حضوری اعلام می‌کنند ‌"ما مخالف ارودکشی‌ها و بیانیه‌های میرحسین موسوی و رفتارهای کروبی بودیم" حاضر نشدند ...

  مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه گفت: چرا ‌کسانی مثل سیدمحمد خاتمی که در جلسات خصوصی و حضوری اعلام می‌کنند ‌”ما مخالف ارودکشی‌ها و بیانیه‌های میرحسین موسوی و رفتارهای کروبی بودیم” حاضر نشدند این حرف‌ها را ‌آشکارا و علنی اعلام کنند؟

  به گزارش ندای پیشوا: حمیدرضا مقدم‌فر ‌در همایش بصیرتی ایام‌الله ۹ دی در شهرستان پیشوا با اشاره به فتنه ۸۸ و برنامه‎های دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی اظهار داشت: در فتنه ۸۸ یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که به فتنه وسعت می‌داد و آن را خطیر می‌کرد این بود که تعدادی از مسئولان بلندپایه نظام برای نخستین بار پس از ۳۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به‌واسطه جنگ نرم دشمن، با دشمنان آشکار و تابلودار نظام همراه، همسو، همزبان، همگام و هم‌موضع شده بودند.

  وی با بیان اینکه این موضوع باعث شد که بعضی از مردم در شناخت حق از باطل دچار تردید و ابهام شوند، افزود: این در شرایطی بود که بزرگانی مثل هاشمی رفسنجانی و کسانی که سوابق مثبتی در تاریخ انقلاب داشتند مانند کروبی و میرمحسین موسوی، در میدان و زمینی که دشمن معین کرده بود بازی کردند.

  این استاد دانشگاه با تبیین دقیق فتنه ۸۸ تصریح کرد: چرا هنوز بعد از گذشت ۱۰ سال از فتنه ۸۸ کسانی مثل سیدمحمد خاتمی که در جلسات خصوصی و حضوری اعلام می‌کنند ‌”ما مخالف اردوکشی‌ها و بیانیه‌های میرحسین موسوی و رفتارهای کروبی بودیم”، حاضر نشدند این حرف‌ها را به‌صورت آشکار و علنی اعلام کنند که البته علت این است که اگر این حرف‌ها آشکار شود بسیاری از افرادی که در جبهه اصلاح‌طلبان و جریان فتنه آن روز فعال بودند گریبان ایشان را خواهند گرفت و به‌اعتراض خواهند گفت که “چرا همان زمان این مطلب را به ما نگفتید و با همراهی خود با میرحسین موسوی و کروبی، ما را گرفتار آن فتنه عظیم کردید؟”.

  وی با توجه به حوادث آبان ماه سال جاری و حضور حماسی مردم در ۴ آذر ماه و خنثی شدن این فتنه گفت: شکست سناریوی دوم دشمن تحت عنوان چهلم کشته‌ها  شکستی بالاتر از سناریوی اول بود، نزدیک چهل روز تبلیغ می‌کردند تا مجدداً در ۵ دی ماه آشوب دیگری در کشور رقم بزنند و تمام سرمایه‌های رسانه‌ای ‌رسمی و ‌مجازی خود را بسیج کردند تا حادثه دیگری را پدید بیاورند اما ۵ دی ماه در هیچ نقطه‌ای از کشور هیچ اتفاقی رخ نداد و شکست مفتضحانه‌‌ای بدتر از شکست اول در آذر ماه نصیب آنان شد.

  مقدم‌فر با تذکر اینکه دشمن پس از این شکست‌ها قطعاً به خواب فرو نمی‌رود و برنامه‌ها و فتنه‌های دیگری را طراحی می‌کند، خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است پس از شکست‌های سه‌گانه در سه دهه قبل در جنگ‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی این بار تنها چیزی که برایشان باقی مانده جنگ روانی، شناختی و ادراکی است که در این جنگ چیزی جز حرف و پیام در عرصه رسانه‌ها ندارد.

  مشاور رسانه‌ای فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ابراز اینکه دشمن در این جنگ تلاش‌ خواهد کرد با تولید “شایعه و دروغ” و با بهره‌گیری از انواع تاکتیک و تکنیک‌های جنگ ‌روانی و شاختی عنصر ناامیدی را به‌عنوان یک عملیات بزرگ میان مردم ترویج کند، تأکید کرد: معتقدم ‌باطل‌السحر این آخرین حربه دشمنان علیه نظام همان “آگاهی، بصیرت و درک زوایای مختلف فتنه‌انگیزی‌ها و جنگ رسانه‌ای آنان” است.

  ۲۱۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای