امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۰:۰۷ | تعداد بازدید : 8060 نفر | امتیاز خبر :
 • مقابله با فساد برای نظامی که چشم فتنه داعش را از ریشه در آورد کار سهلی است/اگر جمهوری اسلامی نبود شما رئیس جمهور نمیشدید

  به گزارش خبرنگار سياسي پايگاه خبري نداي پيشوا،دکتر سيد حسين نقوي در مراسم بزرگداشت سي و نهمين فجر انقلاب اسلامي در صحن مطهر حضرت جعفربن موسي الکاظم (ع) ضمن گراميداشت ياد و ...

  مقابله با فساد برای نظامی که چشم فتنه داعش را از ریشه در آورد ،کار سهلی است/اگر جمهوری اسلامی نبود شما رئیس جمهور نمیشدید

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  گفت:با ضرس قاطع میگویم ،نظامی که چشم فتنه داعش را از ریشه در اورد میتواند با فساد مبارزه کند؛ مردم از نظام و ولایت دست بر نمیدارند لکن از مدیر بی عرضه دست بر میدارند، اگر جمهوری اسلامی نبود اصلا شما در این مملکت رئیس جمهور نمیشدید.

  به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ندای پیشوا،دکتر سید حسین نقوی در مراسم بزرگداشت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی در صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار داشت: برای به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی و نگاهداشت آن ۱۷هزار شهید ترور و شهدای هسته ای و ۱۱ هزار شهید زن و شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در این چهار دهه تقدیم انقلاب نموده ایم.

  وی افزود :ملت ایران بر رژیم دیکتاتور و مستبدی پیروز شد که با چکمه های خونین ،زبان ها را از حلقوم بیرون میکشید و ناخن های صدها طلبه و دانشجو را کشید.

  نماینده مردم شهرستان پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان رنج ها و دردهای مردم ایران درحکومت های  قبل از انقلاب اسلامی گفت: جوانان ما مفهوم دیکتاتوری و استبداد را نمیدانند چون در فضای سرشار از آزادی پرورش پیدا کرده اند ؛ در زمان حکومت مستبد شاهنشاهی تنها برای نوشتن یک انشاء دختر و پسر دبیرستانی را تا مدتها زیر شکنجه و آزار و اذیت قرار میدادند.

  وی افزود:عده ای در واشنگتن نشسته اند و میگویند جان فدای ایران ! کجا بودید آن زمان که جوانان ما برای حفظ انقلاب و نظام پر پر میشدند؛ چرا به دختران و پسران ما نمیگویید بر ما چه گذشت ، چرا کتمان میکنید و همه چیز راوارونه نشان میدهید؟

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اینکه ملت ایران در دنیا صاحب عزت و افتخار است بیان نمود: بعنوان نماینده ایران وقتی به کشورهای دیگر برای جلسه و مذاکره  سفر میکنیم عزت ملت ایران را در چشمهای آنها میبینیم که به ایران بعنوان یک کشور بزرگ و ملت پر از افتخار نگاه میکنند.

  وی افزود:در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دریایی شناور فرانسه ، مسئول نمایشگاه هنگام توضیحات در کنار هر شناور تاکید میکرد ملت ایران و دانشمندان آن از این ها ساخته اند ؛اینها همان ملتی هستند که قبل از پیروزی انقلاب شعار میدادند ژاپن ماشین میسازه ایران آفتابه سازه!

  دکتر نقوی گفت:دانشمندان ایرانی امروز توانستند سانترفیوژ با غنی سازی ۲۰ درصد تولید کنند به طوری که کارشناسان آژانس بین المللی انرژی هسته ای به تعجب وا داشتند ،از ایران میترسند و اعلام کردند ایران موشکی را میسازد که کل دنیا را نابود میکند ،باید جلوی ساخت موشک توسط ایران را بگیریم.

  نماینده مردم شهرستان پیشوا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه به زودی با عنایت خدا و امام زمان (عج) قله های دنیا را فتح خواهیم کرد گفت:در این ۴۰ سال ملت و نظام بودند که پای انقلاب ایستادند ؛انقلاب اسلامی ، ملت ما را متحول کرد و دستاوردهای بزرگ ،با افتخار، قابل عزت ،وحدت ملی ، سرزمین پر قدرت ، ولایت فقیه با هدایت عالمانه معظم له را نصیب ما کرد.

  وی در ادامه بیان داشت:چرا قدر نمیدانید و به جمهوری اسلامی لگد میزنید؛ یکی با اختلاس و دزدی ،دیگری با دو تابعیتی بودن ،جاسوسی لگد میزند؛ اگر جمهوری اسلامی نبود اصلا شما در این مملکت رئیس جمهور نمیشدید.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت:مردمی که با همه وجود درصحنه انقلاب آمدند ، در اصول این انقلاب با کسی مشکل ندارند و طرفدار اسلام ، قران ،وطن ، ولایت ،عدالت و استقلال و ازادی هستند  و از فساد ، بی لیاقتی ،ظلم ، رانت خواری و سو استفاده خسته شدند.

  نقوی اظهار کرد:با ضرس قاطع میگویم نظامی که چشم فتنه داعش را از ریشه در اورد میتواند با فساد مبارزه کند ؛همه بدانند اگر این کشور ونظام و ولایت و انقلاب از طرف دشمنان ما تهدید شود همه ملت ایران در صحنه حاضر میشوند و تا اخرین قطره خون ایستادگی میکنند ؛مردم از نظام و ولایت دست بر نمیدارند لکن از مدیر بی عرضه دست بر میدارند.

  وی در ادامه به ناکارآمدی برخی مسئولان اشاره کرد ووگفت: موفقیت دولت ،موفقیت جمهوری اسلامی است،اما گاهی دولت خودش نمیخوهد موفق شود و با انتخاب شخصی بازنشسته ساکن کانادا بعنوان مسئول تولید و اشتغال کشور در جامعه ای که ۴ میلیون جوان بیکار داردهیچ کمکی به حل این معضل نخواهد کرد.

  نقوی در پایان با اظهار گله مندی از برخی مردم در خصوص ربط دادن مشکلات کشور به مقام معظم رهبری گفت:مردم ما باید با چشم باز در تمام انتخابات ها شرکت کنند؛ اگر مسئولی مشکل دارد چرا تمام هزینه ها متوجه سید مظلوم میکنید و توقع درست کردن از ایشان دارید در حالی که خودمان این اشخاص را انتخاب کرده ایم.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای