امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:23 | تعداد بازدید : 3624 نفر | امتیاز خبر :
 • مقابله با آسیب های اجتماعی نیازمند تفکر انقلابی است

  امام جمعه پیشوا گفت: با اشاره به مقوله آسیب های اجتماعی گفت: پرداختن به این مسئله نیازمند بودجه، برنامه ریزی و سیاستگذاری است و باید با تفکر انقلابی و بسیجی دنبال ...

  امام جمعه پیشوا گفت: با اشاره به مقوله آسیب های اجتماعی گفت: پرداختن به این مسئله نیازمند بودجه، برنامه ریزی و سیاستگذاری است و باید با تفکر انقلابی و بسیجی دنبال شود.
  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام روح الله باقری در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا بیان کرد: برون رفت پیشوا از بن بست بسیار ضروری است و تحقق این مهم نیازمند احداث و تکمیل جاده آنتنی پیشوا به محور قم-گرمسار است.

  وی افزود: احداث جاده آنتنی و همچنین ساخت و راه اندازی بیمارستان دو اولویت ضروری شهرستان پیشواست که نیازمند مساعدت و نگاه ویژه مسئولان است.

  باقری با اشاره به مقوله آسیب های اجتماعی گفت: پرداختن به این مسئله نیازمند بودجه، برنامه ریزی و سیاستگذاری است و باید با تفکر انقلابی و بسیجی دنبال شود.

  امام جمعه پیشوا توسعه زیرساخت ها و تکمیل مساجد نیمه تمام در شهرک های تازه تاسیس را به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در این منطقه اثرگذار دانست.

  وی با اشاره به قابلیت های شهرستان پیشوا گفت: پیشوا قطب کشاورزی استان تهران و کشور است ولی عدم تامین آب پایدار و مورد نیاز این حوزه و در پی آن حفر چاه ای متعدد، باعث فرونشست به عنوان یک آسیب محیط زیستی شده است و همین امر ضرورت تامین آب ماملو و پساب تصفیه خانه تهران را برای منطقه صد چندان کرده است.

  باقری تکمیل پروژه قطار حومه ای و همچنین پل های دسترسی راه آهن را از دیگر خواسته ها و مطالبات مردم پیشوا دانست و خواستار توجه نهادها و سازمان های فرادستی به این مسائل شد.

  ۴۱۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای