امروز : پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 آگوست, 2014 | ساعت انتشار خبر : 10:44 | تعداد بازدید : 526 نفر | امتیاز خبر :
 • مفتی وهابی رکورد فتواهای خنده دار را شکست

  عبدالرحمن براک مفتی سرشناس وهابیت عربستان سعودی که هر از چند گاهی با صدور فتواهای عجیب و غریب جنجالی تازه به وجود می آورد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، "عبدالرحمن براک" مفتی سرشناس ...

  عبدالرحمن براک مفتی سرشناس وهابیت عربستان سعودی که هر از چند گاهی با صدور فتواهای عجیب و غریب جنجالی تازه به وجود می آورد.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، “عبدالرحمن براک” مفتی سرشناس وهابیت عربستان سعودی که هر از چند گاهی با صدور فتواهای عجیب و غریب جنجالی تازه به وجود می آورد، در جدید ترین فتوای خود استفاده از عابر بانک در خرید را حرام دانست! 

  وی در پاسخ به استفتاء یکی از هوادارانش که صاحب یک فروشگاه طلا فروشی است، در این باره گفت: با توجه به اینکه خریداری که هنگام خرید از عابر بانک استفاده می کند، به طور مستقیم پولی را به فروشند نمی پردازد، لذا این معامله عقدی باطل به شمار می رود و جایز نیست که صورت گیرد!

   

  این مفتی وهابی در ادامه افزود: برای مثال هنگامی که یک فرد برای خرید طلا می رود، بعد از پسندیدن، چون پول زیادی همراهش نیست و از عابر بانک استفاده می کند، در واقع همان لحظه ای که طلا را دریافت می کند، پول را به فروشند نداده، لذا خرید و فروش شرعی صورت نگرفته و این معامله باطل است!

  منبع:جام نیوز به نقل از شبکه خبر

   474 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای