امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 1 فوریه, 2014 | ساعت انتشار خبر : 17:04 | تعداد بازدید : 513 نفر | امتیاز خبر :
 • معلمان باید الگوی دانش آموزان در اجرای امر به معروف و نهی از منکر باشند

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: مربیان و معلمان باید الگوی دانش آموزان در اجرای امر به معروف و نهی از منکر باشند و شئونات اسلامی را به عنوان یک ارزش و رفتار ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: مربیان و معلمان باید الگوی دانش آموزان در اجرای امر به معروف و نهی از منکر باشند و شئونات اسلامی را به عنوان یک ارزش و رفتار پسندیده آموزش دهند. 

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پیشوا با حضور فرماندار پیشوا، امام جمعه، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه پاسداران، دادستان، رئیس آموزش و پرورش، شهردار،  اعضای شورای شهر و دیگر اعضا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  فرماندار پیشوا در این جلسه گفت: امر به معروف ونهی از منکر نشان دهنده غیرت دینی و ملی مردم ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و اساسی ترین راه تحکیم پایه های فرهنگی جامعه است.

  ملکوتی خواه اظهار کرد: هدف عمده و اساسی در امر به معروف و نهی از منکر محقق شدن معروف و زدوده شدن منکر است. برای نیل به این هدف به نظر می رسد که باید به دنبال بهترین و مؤثرترین راهکارها و شیوه های عملی باشیم.

  حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه شهرستان پیشوا نیز در این جلسه عنوان کرد: مربیان و معلمان باید الگوی دانش آموزان در اجرای امر به معروف و نهی از منکر باشند و شئونات اسلامی را به عنوان یک ارزش و رفتار پسندیده آموزش دهند.

  حجت الاسلام رحمتی نیا افزود: امروز اگر گناهی از کسی سر بزند همه مادرقبال آن گناه مسئول هستیم و همه بایستی فعال باشیم و فریضه امر به معروف ونهی از منکر را در جامعه احیاء نماییم.

  در ادامه این جلسه مباحثی پیرامون محل استقرار دائم این ستاد مطرح گردید و مقرر شد در راستای تحقق فریضه امر به معروف و نهی از منکر طرح تذکر لسانی به زودی در شهرستان اجرایی شود.

  منبع:روابط عمومی فرمانداری پیشوا

  ۱۸۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای