امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 8 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:40 | تعداد بازدید : 6620 نفر | امتیاز خبر :
 • معضل ساخت و سازهای غیرمجاز در پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در نشست با مدیر جدید جهاد کشاورزی در گفتگو با ما گفت: علیرغم‌ دستاوردهای حوزه کشاورزی و دامی پیشوا با عقب‌ماندگی‌هایی در این زمینه روبرو هستیم ...

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در نشست با مدیر جدید جهاد کشاورزی در گفتگو با ما گفت: علیرغم‌ دستاوردهای حوزه کشاورزی و دامی پیشوا با عقب‌ماندگی‌هایی در این زمینه روبرو هستیم که لازم است مدیر جدید جهاد کشاورزی تلاش کند تا با همت مجاهدان این عرصه عقب‌ماندگی‌های موجود جبران شود.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا باید شاه‌بیت فعالیت‌های خود را پیشگیری و مقابله با ساخت‌‌وسازهای غیرمجاز قرار دهد زیرا که سهل‌انگاری در این زمینه لطمات جبران‌ناپذیری را به پیکره بخش کشاورزی وارد می‌کند.

  فرماندار پیشوا خاطرنشان کرد: در بخشی از اراضی کشاورزی شهرستان از جمله در روستای یوسف‌رضا با مشکل اسناد مالکیتی مواجه هستیم که رفع آن نیازمند پیگیری و دغدغه‌مندی جهاد کشاورزی در این زمینه است.

  تخریب دیوار کشی و ویلاسازی های غیر مجاز در اراضی کشاورزی پیشوا

  اجرای حکم تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در پیشوا

  وی گفت: نباید مردم را در دست‌انداز‌های اداری گرفتار کنیم بلکه باید با راهنمایی‌های لازم کمک کنیم تا امورات خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند ولی هرجا تخلفی صورت بگیرد وظیفه داریم با آن مقابله کنیم.

  عباسی اظهار کرد: شهرستان پیشوا از مناطق مطرح در حوزه کشت‌های گلخانه ای و آبیاری تحت فشار است و توسعه این مهم با جدیت تمام دنبال می‌شود که با توجه به ظرفیت‌های موجود امیدواریم شاهد رشد شتابنده‌ای در این زمینه باشیم و وجود دامداران بزرگ و نمونه کشوری در منطقه یک فرصت ویژه و مایه بالندگی شهرستان پیشوا است که باید در‌ جهت رفع مشکلات احتمالی آنان تلاش کرد و پیگیری‌های لازم را صورت داد.

  فرماندار و جهاد کشاورزی

  ۲۱۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای