امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 27 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:32 | تعداد بازدید : 6187 نفر | امتیاز خبر :
 • معرفی مدیر جدید شبکه بهداشت پیشوا

  امیر امینی، مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شهرستان پیشوا شد. به گزارش ندای پیشوا: مراسم تودیع و تکریم مدیران جدید و پیشین شبکه بهداشت شهرستان پیشوا با حضور شهنام ...

  امیر امینی، مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شهرستان پیشوا شد.

  به گزارش ندای پیشوا: مراسم تودیع و تکریم مدیران جدید و پیشین شبکه بهداشت شهرستان پیشوا با حضور شهنام عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در محل سالن کنفرانس این اداره در پیشوا برگزار شد.

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در این مراسم ضمن تأکید بر عملکرد مثبت رجب زینی وند مدیر اسبق شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: ساخت بیمارستان در شهرستان پیشوا یکی از ملزومات اساسی است که نیازمند بودجه است و امید است که در ماه‌های آینده اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.

   رجب زینی وند هم ضمن بیان خلاصه‌ای از عملکرد این اداره در دوره ریاستش افزود: در روستاها ۱۵ خانه بهداشت وجود داشت که برخی از آنها نیاز به بازسازی یا تعمیر داشتند که این امر در این مدت صورت گرفت.

  وی گفت: تقریباً همه شهروندان شهرستان پیشوا دارای پرونده الکترونیک سلامت هستند و در سطح دانشگاه نیز جایگاه اول در این حیطه مختص این شهرستان است.

  امیر امینی مدیر جدید شبکه بهداشت پیشوا نیز ضمن تکریم از زحمات مدیر اسبق به بیان برنامه‌های خود با محوریت تکریم ارباب‌ رجوع و اخلاق‌مداری، تعاملات درون و برون‌سازمانی و تأکید بر مشارکت اجتماعی پرداخت و همراهی مردم، مسئولان علوم پزشکی و شهرستانی را خواستار شد.

  رئیس جدید شبکه بهداشت پیشوا

  رئیس جدید شبکه بهداشت پیشوا

  ۳۵۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای