امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 16 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 18:28 | تعداد بازدید : 417 نفر | امتیاز خبر :
 • معاون وزیر جهاد کشاورزی در پیشوا؛ سیل های اخیر فقط به مزارع نیشکر ما اسیب زده است

  به گزارش ندای پیشوا: عباس کشاورز گفت: آخرین براوردها این ست که خسارتی که سیل به بخش کشاورزی زد آبگرفتگی 5 واحد نیشکری کشت و صنعت میباشد. و ما از نظر تولید عرض ...

  به گزارش ندای پیشوا: عباس کشاورز گفت: آخرین براوردها این ست که خسارتی که سیل به بخش کشاورزی زد آبگرفتگی ۵ واحد نیشکری کشت و صنعت میباشد.

  و ما از نظر تولید عرض میکنم که ما کاهش تولید به جز شکر نداریم.

  وی افزود: من تقریبا ۴ ساله در اول سال اعلام براورد میکنم و امسال هم مردم مطمین باشند که به اندازه کافی گندم در کشور موجود میباشد.

  کشاورز با بیان اینکه در زمینه گندم بیش از ۱۵ ملیون تن گندم پیش بینی تولید ماست گفت: ما نزدیک ۶ ملیون تن در دیم کاریها مانند کردستان و نزدیک ۸ ملیون تن گندم در مناطق آبی تولید گندم داریم و هیچ جای نگرانی از این نظر نیست.

  وی افزود: سال زراعی و سال آبی که از اول مهر ماه آغاز میشود سال بسیار مناسبی بود و عملیات کشت به موقع انجام شد و  خوشبختانه سالی بود که ما اضافه بذر هم داشتیم.
  معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: مصرف کود تقریبا ۲۵ درصد بیشتر از سالهای قبل بوده است و همه اینها حاکی از این است که سال بسیار عالی در پیش داریم.

  وی افزود: اگر چه بعضی محصولات در بعضی مناطق خسارت دیدند و ما  حتما در دولت باید به کمک نهادها و مردم برای جبران و بازیافت این نارساییها سریع وارد اقدام شویم.

  ۸۳۲ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای