امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 15 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:45 | تعداد بازدید : 6517 نفر | امتیاز خبر :
 • معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: تلاش میکنیم نرخ رشد بیکاری را تا پایان سال تک رقمی کنیم

  به گزارش ندای پیشوا؛ محمد امامی امین در بازدید از شهرک صنعتی پیشوا افزود: هرچند با توجه به شرایط موجود پیش بینی نرخ بالای بیکاری را در سال جاری داشتیم اما به ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ محمد امامی امین در بازدید از شهرک صنعتی پیشوا افزود: هرچند با توجه به شرایط موجود پیش بینی نرخ بالای بیکاری را در سال جاری داشتیم اما به جهت همین روحیه همکاری و هم افزایی که طی سالهای اخیر ایجاد شده نرخ رشد بیکاری در سال گذشته ۲ درصد کاهش یافت و در حال حاضر نیز این نرخ حدود ۱۰.۵ درصد است.

  امامی امین گفت: انشاءالله با کمک همه مسئولان تلاش کنیم نرخ رشد بیکاری را تا پایان سال تک رقمی کنیم و به منظور تحقق این مهم از همه مدیران می خواهم میز کار خود را به میان کارخانه ها و بخش های مختلف اقتصادی ببرند و به رونق تولید کمک کنند.

  معاون استاندار تهران افزود: همه بخش های مختلف در سطح شهرستان، استان و کشور در طول حاکمیت هستند و باید در راستای یک هدف مشترک حرکت کنند.

  وی گفت: نباید ادارات و نهادها را به صورت مجزا و مستقل ببینیم و اگر به دنبال توسعه و آبادانی کشور هستیم بایستی قطعات پازل حاکمیتی کشور به درستی کنار یکدیگر قرار گیرند و کمک کنند تا موانع تولید برطرف شود.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه نگاه های جزیره ای یک معضل قدیمی و ناشی از آموزش های نادرست است، افزود: همه مدیران باید توجه کنند در شرایط فعلی که کشور تحت فشار همه جانبه است، هیچ راهی نداریم جز اینکه نگاه های جزیره ای را کنار بگذاریم و با عبور از رفتارهای سلیقه ای و وحدت رویه و همکاری و هم افزایی به آبادانی و توسعه کشورمان کمک کنیم.

  وی افزود: اگر روحیه همکاری و نگاه انقلابی و جهادی داشته باشیم که خوشبختانه خیلی از مدیران دغدغه مند در حوزه های اقتصادی در این راستا تلاش می کنند، شاهد اتفاقات خوبی در توسعه و پویایی بخش تولید خواهیم بود.

  معاون استاندار تهران گفت: از مدیران و مسئولان درخواست می کنم انرژی بیشتری بگذارند و جایی که احساس می کنند بروکراسی بخش تولید و سایر بخش ها را آزار می دهد و اخلال ایجاد می کند با نگاه انقلابی موانع را حذف کرده و به توسعه منطقه کمک کنند.

  وی افزود: به برکت بارشها و نزولات جوی شاهد یک افزایش تولید در بخش کشاورزی هستیم و نوید می دهیم که برای شش ماهه دوم سال در تنظیم بازار مشکلی نخواهیم داشت.

  امامی امین گفت: در بحث قیمت ها هم دولت تلاش کرده که حداکثر قیمتی که می تواند برای خرید تضمینی پرداخت کند، البته کشاورزان هم گلایه مندی هایی داشتند اما مطمئن باشند دولت غم آنها را می خورد و تلاش می کند به گونه ای با آنها رفتار کند که دچار ضرر و زیان و خسران نشوند و پرداخت ها به روز انجام می شود.

  وی افزود: جهاد کشاورزی و سازمان مدیریت به عنوان متولیان خرید تضمینی گندم باید با توجه به افزایش سطح هزینه ها قیمت گذاری کنند چراکه کشاورز هم می خواهد زحمت یک سال خود را به قیمتی بفروشد که برای زندگی و معیشت خود دچار مشکل نشود.

  امامی امین گفت: تلاش می کنیم با فضای همدلی که وجود دارد رضایت کشاورزان جلب شده و با توجه به تأثیر مستقیم قیمت گندم بر سبد خانوارها باید به گونه ای عمل کرد که باعث افزایش هزینه معیشت مردم نشود.

  امامی امین از کارخانه های تولیدکننده کاغذ تحریر و فرآورده های گوشتی و لبنی مشکلات این واحدها را مورد بررسی قرار داد و راهکارهایی برای رفع موانع تولید آنها ارائه کرد.

  ۶۸۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای