امروز : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۶ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۴۵ | تعداد بازدید : 6947 نفر | امتیاز خبر :
 • معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفا جنوب شرقی تهران خبر از فروش نزدیک به ۳ هزار انشعاب فاضلاب در سال ۹۷ داد

    اجرای پروژه زیست‌محیطی فاضلاب شهری نیاز به مشارکت بیشتر شهروندان در طرح پیش‌فروش اقساطی انشعاب فاضلاب در سال ۹۸ را دارد. به گزارش ندای پیشوا؛ معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و ...

   

  اجرای پروژه زیست‌محیطی فاضلاب شهری نیاز به مشارکت بیشتر شهروندان در طرح پیش‌فروش اقساطی انشعاب فاضلاب در سال ۹۸ را دارد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: در سال گذشته با اقدامات و تمهیدات انجام‌شده شهروندان جنوب شرق استان تهران در سه شهرستان پیشوا، ورامین و قرچک اقدام به خرید ۲۸۱۵ رشته با آحاد ۵۶۱۲ انشعاب فاضلاب نموده‌اند و در سال جدید انتظار داریم مردم این مناطق مشارکت بیشتری در اجرای این طرح زیست‌محیطی داشته باشند.

   

  سید عزت ا… موسوی با اشاره به اجرای طرح پیش‌فروش اقساطی انشعاب فاضلاب در شهرهای تحت پوشش خاطرنشان کرد: فروش اقساطی انشعاب فاضلاب به‌صورت ویژه از ابتدا بهمن سال ۹۷ در شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک اجرا شد و در شهرستان پاکدشت از تابستان سال جاری آغاز می‌شود و در این طرح شهروندان می‌توانند با پرداخت ۱۰ درصد هزینه واگذاری انشعاب، اقدام به خرید نمایند و مابقی را به‌صورت اقساط ۳۶ ماهه واریز نمایند.

   

  موسوی بابیان این مطلب که قیمت هر واحد مسکونی انشعاب فاضلاب ۰۰۰/۶۵۰/۲ تومان و هزینه نصب برای هر ساختمان ۰۰۰/۷۸۰ تومان می‌باشد و این هزینه نصب به‌صورت متناسب بین واحدها تقسیم می‌گردد تصریح کرد: برای آگاهی شهروندان و تشویق آنان به خرید انشعاب فاضلاب، راه‌کارهای آموزشی، فرهنگی و تبلیغاتی متنوعی در نظر گرفته‌شده و تلاش می‌شود روند پیش‌فروش فاضلاب در سال جاری با سرعت بیشتری انجام شود.

  ۷۷۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای