امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 17 فوریه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 10:40 | تعداد بازدید : 4223 نفر | امتیاز خبر :
 • مطب ها باید مبلغی بابت جمع آوری زباله های بهداشتی به شهرداری پرداخت کنند

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، دکتر رضا غلامی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا در خصوص زباله های بهداشتی این شهرستان گفت: در شهرستان پیشوا بیمارستان نداریم و حدود 40 مطب ...

  رئیس شبکه بهداشت شهرستان پیشوا گفت: در جلسات شورای بهداشت شهرستان مصوبه شده است که مطب ها باید مبالغی بابت هزینه جمع آوری زباله های بهداشتی به شهرداری پرداخت کنند.

  دکتر غلامی رئیس شبکه بهداست یشوا

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، دکتر رضا غلامی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا در خصوص زباله های بهداشتی این شهرستان گفت: در شهرستان پیشوا بیمارستان نداریم و حدود ۴۰ مطب و آزمایشگاه در شهر مشغول فعالیت می باشند که شهرداری با زحمت هایی که در این راستا می کشد، به صورت رایگان اقدام به جمع آوری زباله های عفونی این مطب ها وآزمایشگاه ها می کند.

   

   

  غلامی گفت: از زمان استقرار شهر و شهرداری جمع آوری زباله عفونی توسط شهرداری صورت می گرفته که در جلسات شورای بهداشت شهرستان مصوبه شده که مطب ها باید مبالغی بابت هزینه برای جمع آوری زباله های بهداشتی به شهرداری پرداخت نمایند، ولی با توجه به اینکه مطب ها این هزینه پرداخت نمی کنند ولی شهرداری این کار را انجام می دهد.

   

   

  رئیس شبکه بهداشت گفت: از شهرداری پیشوا تشکر می کنیم که این کار را انجام داده است و در این مکان به صورت جداگانه در ترانشه دیگر دفن می کند.

   

   

  وی در ادامه بحث مطرح شده گوشت گوسفندان گفت: ما مشکلی برای مصرف گوشت قرمز و گوسفند که در شهرستان تولید می شود، نداریم و خبر تغذیه گوسفندان در چاله زباله، گذری بوده و خواهشمندیم که شهرداری نسبت به این قضیه اهتمام بیشتری ورزد تا شاهد چنین خبرهایی نباشیم و با توجه به فعالیت ها و اقداماتی که در شهرداری شاهد هستیم مطمئنم این مشکل هم مرتفع خواهد شد.

   

  منبع: روابط عمومی شهرداری پیشوا

   

  ۲۳۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای