امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 13 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:05 | تعداد بازدید : 830 نفر | امتیاز خبر :
 • مطالبه دیرین بهره‌برداری از طرح انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا محقق شد

  استاندار تهران با اشاره به اقدامات مختلف دولت گفت: مطالبه دیرین بهره‌برداری از طرح انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا و احداث مخزن ۲۰ هزار مترمکعبی محمودآباد پاکدشت در دولت تدبیر ...

  استاندار تهران با اشاره به اقدامات مختلف دولت گفت: مطالبه دیرین بهره‌برداری از طرح انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا و احداث مخزن ۲۰ هزار مترمکعبی محمودآباد پاکدشت در دولت تدبیر و امید محقق شد/

  انوشیروان محسنی بندپی در آئین افتتاح پروژه انتقال آب سدماملو به پیشوا که با حضور وزیر نیرو انجام شد، اظهار داشت: وزارت نیرو با افتتاح و آغاز عملیات پروژه‌های مهم آبرسانی ثابت کرد که در کنار تأمین زیرساخت‌ها به معیشت و رفاه مردم نیز توجه دارد.

  وی افزود: افتتاح و بهره‌برداری از طرح انتقال آب سد ماملو به شهرستان پیشوا و احداث مخزن ۲۰ هزار مترمکعبی محمودآباد پاکدشت، مطالبه عقب‌افتاده‌ای است که به همت وزارت نیرو و دولت تدبیر و امید محقق شد و مردم این دیار را از آب سالم و بهداشتی و پایدار برخوردار کرد.

  استاندار تهران تصریح کرد: آغاز عملیات احداث تصفیه خانه هفتم و هشتم جنوب تهران، دیگر وعده محقق شده دولت در حوزه آب و فاضلاب استان تهران است که با افتتاح آن، بخش زیادی از فاضلاب تهران تصفیه و به چرخه تولید به ویژه در بخش کشاورزی باز می‌گردد.

  محسنی بندپی با اشاره به این که فرونشست حاصل برداشت بی‌رویه آب از منابع زیرزمینی است گفت: با تصفیه ۳۳۰ میلیون مترمکعب فاضلاب تهران، نه تنها بخشی از کمبود آب جنوب تهران برطرف می‌شود بلکه با تعادل‌بخشی سفره‌های زیرزمینی، از پیشروی فرونشست به ویژه در دشت ورامین جلوگیری می‌شود.

  وی ادامه داد: با صرفه‌جویی و ارتقای میزان بهره‌وری در مصرف آب و استفاده از نیروهای تجدیدپذیر، کاهش میزان مصرف سوخت‌های فسیلی و در نتیجه کاهش میزان آلودگی هوا را شاهد خواهیم بود.

  استاندار تهران همچنین از مردم خواست همچون رهبر معظم انقلاب که در دیدار تصویری روز گذشته با نمایندگان، از ماسک استفاد کردند، به پویش استفاده از ماسک بپیوندند و همه‌جانبه با شیوع ویروس کرونا مقابله کنند.

  لینک کوتاه http://nedayepishva.com/?p=64042&preview=true

   

  ۹۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای