امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 21 سپتامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 20:29 | تعداد بازدید : 2454 نفر | امتیاز خبر :
 • مطالبات کادر درمان به مرور پرداخت می‌شود/ محدودیت شبانه برداشته نمی‌شود

  وزیر کشور گفت: پرداخت مطالبات کادر درمان به مرور و مرحله به مرحله انجام خواهد شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، احمد وحیدی وزیر کشور پس از جلسه قرارگاه ستاد ملی کرونا در ...

  وزیر کشور گفت: پرداخت مطالبات کادر درمان به مرور و مرحله به مرحله انجام خواهد شد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، احمد وحیدی وزیر کشور پس از جلسه قرارگاه ستاد ملی کرونا در جمع خبرنگاران گفت: موضوع بحث ما در جلسه امروز طرح شهید سلیمانی بود که ابعاد آن مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد در چند مرحله شناسایی، مراقبت، حمایت و واکسیناسیون را با سرعت بیشتری انجام دهیم.

  وحیدی افزود: قرار شد میزان تست‌های کرونا بیشتر شود و حمایت‌های شخصی و صنفی را مورد بررسی قرار دهیم و نسبت به سرعت بخشی به واکسیناسیون اقدام کنیم.

  وی ادامه داد: مردم هم باید تلاش کنند با توجه به این آمادگی هرچه سریع‌تر برای واکسیناسیون اقدام کنند.

  وزیر کشور تصریح کرد: پرداخت‌های کادر درمان هر چه سریعتر و به مرور تکمیل خواهد شد و محدودیت‌های مشاغل به مرور زمان برداشته خواهد شد و تردد‌های مرز و کنترل بیماری در مرز‌ها تمهیدات قوی‌تر انجام شود.

  وحیدی تاکید کرد: تردد شبانه هنوز برداشته نمی‌شود و باید برای این کار، فوتی‌ها و مبتلایان تا حد قابل قبولی کاهش پیدا کند و مراقب پیک ششم باشیم و منع تردد‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.

  وی در پایان گفت: از نظر واکسن کرونا مشکلی نداریم و واردات واکسن به اندازه کافی انجام شده است و به زودی محدودیت های سنی برای واکسیناسیون برداشته خواهد شد، اما فعلا افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند واکسن تزریق کنند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=73468&preview=true لینک کوتاه

   162 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای