امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 27 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:15 | تعداد بازدید : 651 نفر | امتیاز خبر :
 • مصوبه کاهش ۵۰درصدی حضور کارکنان دستگاه ها تا پایان آبان ماه

  استاندار تهران گفت: مصوبه کاهش 50درصدی حضور کارکنان دستگاه ها تا پایان آبان ماه ادامه خواهد داشت/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس ...

  استاندار تهران گفت: مصوبه کاهش ۵۰درصدی حضور کارکنان دستگاه ها تا پایان آبان ماه ادامه خواهد داشت/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و با توجه به گسترش و شیوع مجدد بیماری کرونا در استان تهران و اهمیت اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تمامی دستگاه ها در استان تهران مکلف اند از روز دوشنبه ۵ آبان تا پایان ماه جاری نسبت به کاهش حضور کارکنان خود به میزان ۵۰ درصد اقدام نمایند.

  استاندار تهران تصریح کرد: بدیهی است ارائه خدمات به صورت شیفت بندی و دورکاری در ادارات استان صورت می پذیرد کلیه وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی ملی مستقر در استان، دستگاه های اجرایی استانی و فرمانداری ها و نهادهای عمومی غیردولتی ازجمله شهرداری ها و کلیه بانک های این استان و دفاتر مرکزی شرکت های خصوصی مشمول اجرای این مصوبه می باشند.

  وی ادامه داد: ناظرین دانشگاه های علوم پزشکی و استانداری تهران به منظور اجرای دقیق و صحیح این مصوبه به دستگاه های فوق الذکر مراجعه و در صورت مشاهده هرگونه سهل انگاری با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67405&preview=true لینک کوتاه

   60 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای