امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 29 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:15 | تعداد بازدید : 733 نفر | امتیاز خبر :
 • مشکل فعلی کرونا در پیشوا عادی‌ شدن آن است/ پوشش بالای ۹۰ درصدی مرحله دوم طرح غربالگری

    رئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا با اشاره به این که مشکل فعلی کرونا در پیشوا عادی شدن آن است گفت: در مرحله دوم غربالگری در پیشوا ۹۰ درصد مشارکت داشتند/ به گزارش ندای ...

   

  رئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا با اشاره به این که مشکل فعلی کرونا در پیشوا عادی شدن آن است گفت: در مرحله دوم غربالگری در پیشوا ۹۰ درصد مشارکت داشتند/

  به گزارش ندای پیشوا, دکتر امیر امینی رئیس شبکه بهداشت و درمان پیشوا در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: قبل از شیوع گسترده کرونا و به محض تایید وجود این ویروس، آموزش‌ها به صورت مستمر آغاز شد.

  وی افزود: در این مدت جلسات هماهنگی، توزیع پمفلت و نصب بنرها، اقدامات بهداشت محیط برای ضدعفونی، مشاوره و روانشناسی و مدیریت ترس از کرونا، پیگیری روزانه موارد مشکوک و قطعی ابتلا و دفن بهداشتی اجساد توسط شبکه بهداشت و درمان انجام شد.

  امینی تصریح کرد: در مرحله شیوع گسترده بیماری ستاد بحران همسو با ستاد استانی و کشوری مقابله با کرونا در شبکه بهداشت تشکیل شد و همه دستگاه‌ها به‌ویژه فرمانداری و شهرداری و گروه‌های جهادی در تهیه و توزیع ملزومات بهداشتی کمک کردند.

  وی ادامه داد: غربالگری کرونا در شهرستان پیشوا در مرحله اول بطور ۱۰۰ درصد و در مرحله دوم بالای ۹۰ درصد انجام شده است.

  تنها مشکل فعلی در رابطه با کرونا عادی‌ شدن آن است و مردم باید همچنان کرونا را جدی گرفته و اصول بهداشتی را رعایت کنند.

  رئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا بیان کرد: در حال حاضر پیشوا در وضعیت سفید است و بیمار بستری نداریم ولی لازم است اماکن عمومی، پارک‌‌ها، سینما‌ها، استخرها و پاساژها به صورت کنترل شده فعالیت کنند.

  وی گفت: اگر با همین رویه پیش برویم مشکل خاصی ایجاد نخواهد شد ولی اگر مردم رعایت نکنند و کرونا مجددا اوج گیرد ناچاریم محدودیت‌ها را بازگردانده و تشدید کنیم.

  http://nedayepishva.com/?p=63556&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۳۱ total views, 5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای