امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 3 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:39 | تعداد بازدید : 1159 نفر | امتیاز خبر :
 • مشکلات کشور با مدیریت جوانان انقلابی حل می‌شود

  امام جمعه خیرآباد گفت: آنچه که موحب بر طرف شدن مشکلات می‌شود استفاده از مدیران متخصص و متعهد و سرمایه‌ها و داشته‌های درونی است و این به تجربه بارها ثابت شده است/ به ...

  امام جمعه خیرآباد گفت: آنچه که موحب بر طرف شدن مشکلات می‌شود استفاده از مدیران متخصص و متعهد و سرمایه‌ها و داشته‌های درونی است و این به تجربه بارها ثابت شده است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،حجت‌الاسلام جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی جمعه ابن هفته ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت رضا علیه‌السلام اظهار کرد: امروز با نگاهی به اوضاع و شرایط آمریکا متوجه می شویم که آمریکا از هر زمان دیگر ضعیف تر و ناتوان تر شده است و در مقابل جمهوری اسلامی از هر زمان دیگر قوی تر است اوضاع بهم ریخته داخلی آمریکا، ویروس کرونا و تعداد مبتلایان بالای آن در امریکا اختلافات داخلی بین دو حزب جمهوری خواه و دموکرات، بیکاری ناشی از کرونا و رکود اقتصادی و شکست های پی در پی در منطقه گواه این مطلب است.

  وی گفت: با وجود همه این شرایط به اضافه بد عهدی آمریکا و سه کشور خبیث اروپایی در برجام امروز زمزمه هایی شنیده می‌شود که فرصت خوبی برای مذاکره با آمریکا است و از طرفی به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک می شویم و رئیس جمهور آمریکا با همه این مشکلات نیازمند برگ برنده در انتخابات است و چه چیز برای او بهتر از مذاکره با ایران است.

  امام جمعه خیرآباد افزود: هدف آنها این است که جمهوری اسلامی را پای میز مذاکره بیاورند هر چند توافقی صورت نگیرد چرا که از این کار می خواهند بهره برداری سیاسی کنند و اعلام کنند ایران ناچار به تسلیم و مذاکره شد.

  وی خاطرنشان کرد: آنچه مهم است اینکه ما هیچ نیازی به مذاکره نداریم و اگر هم نیاز باشد با این دولت مذاکره نخواهیم کرد چرا که بد عهد هستند و پایبند به هیچ قانون و معاهده بین المللی نیستند.

  حجت‌الاسلام طزری بیان کرد: مشکلات ما با مذاکره هم قابل حل نیست چرا که دشمن جز شکست ما چیزی نمی خواهد آنچه که موحب بر طرف شدن مشکلات ما می‌شود استفاده از مدیران متخصص و متعهد و سرمایه ها و داشته های درونی است و این به تجربه بار ها ثابت شده است مذاکره به جز معطل کردن کشور و از دست دادن ظرفیت و امکانات داخلی و مضاعف کردن مشکلات دستاورد دیگری ندارد لذا کسانی که به دنبال مذاکره هستند نه دلسوز مردم و نه به دنبال حل مشکلات مردم هستند.

  خطیب جمعه خیرآباد اظهار کرد: امروز جامعه ما دچار مشکلات اقتصادی است که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و فشار بر اقشار آسیب پذیر مضاعف گشته است، مشکلات به گونه ای نیست که قابل علاج نباشد بلکه با روحیه جهادی و انقلابی می‌توان این مشکلات را حل کرد.

  وی خاطرنشان کرد: متاسفانه عده ای آن روز فریاد بر آورده اند و بر می آورند که مردم مشکلات و گرفتاری دارند که خود و هم حزبی های آنها سال ها اختیارات کشور را بر عهده داشته اند و بجای آنکه پاسخگوی عملکرد خود باشند در مقام طلبکار و حامی مردم برآمده اند و این نه از سر دلسوزی بلکه از سر فریب کاری و عوام طلبی است.

  حجت‌الاسلام طزری تصریح کرد: مشکلات امروز ما به خاطر سوء مدیریت عده ای است که زمانی مسوول بوده اند می باشد و این با مدیریت جوانان انقلابی و جهادی قابل حل است لذا از مسوولان انتظار می‌رود برای مشکلات گرانی های اخیر اقدامات عاجل انجام دهند و وقت خود را صرف خدمت به مردم کنند.

  امام جمعه خیرآباد گفت: از همه مومنین و افراد دلسوز جامعه انتظار می‌رود در این شرایط سخت به یکدیگر رحم کنند و مراعات حال اقشار مستضعف را بنمایند، صاحب خانه ها مراعات حال مستاجران را بنمایند و رفع همه مشکلات اقتصادی خود را بر دوش مستاجر قرار ندهند به فضل خداوند امیدوار باشند و از او مدد بخواهند.

  وی با اشاره به رعایت اصول بهداشتی در وضعیت کرونا خاطرنشان کرد: از همه آحاد جامعه می خواهیم اصول بهداشتی را فراموش نکنند و بدانیم کرونا تمام نشده بلکه بخاطر بی مبالاتی متاسفانه آمار مبتلایان روز به روز در حال افزایش است و آمار فوتی ها نیز افزایش یافته است لذا از همه درخواست می شود تا پایان کرونا رعایت نمایند تا خود و دیگران را دچار مشکل نکنند.

  http://nedayepishva.com/?p=63697&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   209 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای