امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱ تیر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۲۳ | تعداد بازدید : 20455 نفر | امتیاز خبر :
 • مشکلات شهرستان پیشوا در ورود مواد مخدر به دلیل مجاورت با کویر و مهاجر پذیر بودن

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛محمد کرم محمدی در سخنرانی پیش از خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه وضعیت مصرف مواد مخدر رو به افزایش است، ...

  مشکلات شهرستان پیشوا در ورود مواد مخدر به دلیل مجاورت با کویر و مهاجر پذیر بودن

  فرماندار پیشوا گفت:شهرستان پیشوا مهاجر پذیر است و به دلیل مجاورت با کویر از نظر ورود مواد مخدر به شهرستان مشکل دارد ،مراقب فرزندانمان باشیم که به این بلای خانمان سوز گرفتار نشوند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛محمد کرم محمدی در سخنرانی پیش از خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه وضعیت مصرف مواد مخدر رو به افزایش است، اظهار کرد: با توجه به اینکه بیشترین قشر در معرض آسیب مصرف مواد مخدر، نوجوانان و جوانان هستند، حوزه فرهنگ باید برای مقابله با اعتیاد بیشتر فعال شود.

  وی افزود: به عبارت دیگر از لحاظ فرهنگی آموزش از خانواده تا مدرسه، از مدرسه تا دانشگاه و از دانشگاه تا جامعه و انتقال آموزه‌های ضروری برای افزایش مهارت‌های زندگی برای اجتماعی‌شدن مبارزه با موادمخدر ضروری است.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نقش جوانان در زمان جنگ و در جامعه امروز گفت:نقش جوانان امروز کمتر از جوانان زمان جنگ نیست و امروز کشورهای زیادی مقابل ایران ایستاده اند و با گسترش شبکه های مجازی قدرت و اراده تصمیم گیری را از جوانان گرفته اند.

  وی در ادامه اضافه کرد: وظیفه نظام ایجاد اشتغال ، سرگرمی ، پر کردن اوقات فراغت و ترویج سبک ایرانی اسلامی است ،اگر فرزندان ما به بلای خانمان سوز اعتیاد مبتلا شدند نباید طرد شوند چراکه طرد یک فرد بیمار دیگران را هم بیمار خواهد کرد.

  کرم محمدی بیان نمود:جمعیت فعال در جامعه بالاتر از جمعیت غیر فعال است ، بنابراین کشور ما در حال توسعه محسوب می شوند و باید به این جمعیت فعال امید داد.

  فرماندار پیشوا در پایان گفت:شهرستان پیشوا مهاجر پذیر است و به دلیل مجاورت با کویر از نظر ورود مواد مخدر به شهرستان مشکل دارد ،مراقب فرزندانمان باشیم که به این بلای خانمان سوز گرفتار نشوند.

  انتهای پیام/*

  ۱۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای