امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 19 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:04 | تعداد بازدید : 2399 نفر | امتیاز خبر :
 • مشکلات اصلی اهالی روستای قوئینک زهری رفع می شود

  به گفته دهیار روستای قوئینک زهری و بازدید فرماندار ورامین از این روستا مشکلات اصلی این روستا حل خواهد خواهد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین به همراه کارخانه ...

  به گفته دهیار روستای قوئینک زهری و بازدید فرماندار ورامین از این روستا مشکلات اصلی این روستا حل خواهد خواهد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین به همراه کارخانه معاون امور عمرانی فرمانداری، سید سراج الدین تقوی ونکی بخشدار مرکزی ورامین، مزدرانی مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه برق و بوالحسنی مدیرشهری و روستایی فرمانداری ورامین به صورت سرزده در محل دهیاری قوئینک زهری حضوریافتند و ضمن استماع مسائل و مشکلات بیان شده از سوی کریمی دهیار روستا و خانم تاجیک رئیس شورای اسلامی و همچنین دیدار و گفت وگوی چهره به چهره با اهالی روستا دستورات لازم را به منظور رفع آن ها به مسئولان صادر نمود.

  کریمی دهیار روستا در نشست پس از این بازدید سرزده اظهار داشت: اکنون به لطف خدا و پس از توجه ویژه دولت تدبیر وامید به روستاها تمام سرانه های لازم و کافی برای روستای قوئینک زهری حتی چندین برابر بیش از سرانه جمعیت آن فراهم شده است.

  وی افزود: از تمام زیرساخت های لازم از جمله خانه بهداشت، مدرسه سه هزار متری،مجموعه ورزشی تفریحی چندمنظوره هزار متری، ساختمان مناسب دهیاری، مسجد و حسینیه و کمربند سبز و فضای سبز کافی، معابرزیبا با روشنایی کافی و… برخوردار است اما اکنون اهالی روستا فقط از دومشکل رنج می برند که یکی افت ولتاژ برق وفشار آب و دیگری عدم تصویب طرح هادی روستا است که پس از گذشت شش سال از تهیه وتدوین طرح هادی همچنان معطل مانده است.

  وی ضمن اشاره به پیگیری و مکاتبات فراوان دهیاری و شورا در خصوص مشکلات برق و آب شرب اهالی روستا در سه سال گذشته بیان کرد: پس از عنایت ویژه فرماندار و بخشدار محترم در ماه جاری طرح جمع آوری انشعابات غیرمجاز آب و برق اجرا و کمی از حجم مشکلات بالا کاسته شد اما اکنون توجه ویژه اداره برق به منظور ساماندهی انشعابات غیرمجاز را می طلبد.

  براساس این گزارش، پس از دستور فرماندار ورامین، مزدرانی رئیس اداره برق ورامین ضمن حضور و بازدید از مناطق جدیدالحداث قول مساعد در خصوص احداث شبکه رایگان در معابر احداث جدید را به اهالی این روستا داد و همچنین مقرر شد تا مالکین بناهای مسکونی و دامداری های دو معبر هشت متری بسیج هرچه سریعتر برای درخواست انشعاب روستایی برق اقدام نمایند.

  http://nedayepishva.com/?p=65299&preview=true لینک کوتاه

   258 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای