امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 1 مارس, 2019 | ساعت انتشار خبر : 21:01 | تعداد بازدید : 10436 نفر | امتیاز خبر :
 • مشروح خطبه های امروز نمازجمعه شهرستان مقدس پیشوا به امامت حجت الاسلام باقری

  مشروح خطبه های امروز نمازجمعه شهرستان مقدس پیشوا به امامت حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا گفت: آقای رییس جمهور وقتی بانک های ما تحریم هستند این لوایح جنجالی اگر تصویب شوند چه ...

  مشروح خطبه های امروز نمازجمعه شهرستان مقدس پیشوا به امامت حجت الاسلام باقری

  امام جمعه پیشوا گفت: آقای رییس جمهور وقتی بانک های ما تحریم هستند این لوایح جنجالی اگر تصویب شوند چه تاثیری دارند با توجه به اینکه سابقه غرب خوب نیست.

  وی افزود: از آن طرف واقعا چه تضمینی وجود دارد که با تصویب این لوایح مثل برجام گرفتار نشویم ملت را دچار مشکلات نکنیم، آن آمریکا بود این هم داداشش اروپاست.

  حجت الاسلام باقری گفت: شخص اقای ظریف هم که در مجلس اعلام کردند که من تضمین نمی دهم که با تصویب این ها مشکلات حل شود چرا اینقدر داریم اصرار می کنیم؟

  وی افزود: این تهدید و فشار بر مردم واقعا ناجوانمردانه است واقعا بی انصافی است.
  باقری گفت: بابا قیامتی هم هست، انصافی هم هست، برخی مسئولان مشکلات را درک نمی کنند، این که خانواده ای دوماهه سه ماهه شش ماهه رنگ گوشت را ندیده درک نمی کنند.

  وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب، سند راهبردی منشور هدایت جامعه، مخصوصا برای جوانان و نخبگان توصیه خود حضرت آقاست این را بیان کنیم که معارف انقلاب است.

  امام جمعه پیشوا گفت: کارهایی که در مسئله فرهنگی می توانیم عملیاتی کنیم در همین ۴۰ سال دوم انقلاب باید در عرصه فرهنگی خودسازی اجتماعی را محوریت قرار دهیم
  وی افزود: خودسازی باید اجتماعی و عمومی باشد همه مردم بتوانند خودسازی کنند مسئله فرهنگی و معنویت و اخلاق در جامعه بسیار مهم است.
  حاج آقا باقری گفت: جامعه ما حکومت ما وقتی اخلاقی و معنوی باشد آن وقت با وجود تمام مشکلات با توجه به معنویات و اخلاقیات زندگی برای ما بهشت می شود.

  وی افزود: مشکلاتی در شهرستان وجود دارد اعم از عدم روشنایی برخی از خیابان های شهرستان مانند: میدان نماز تا راه آهن که جناب فرماندار رسیدگی کنند.

  باقری گفت: مشکل دیگر نبود استخر در شهرستان پیشوا با جمعیت حدود ۱۵۰ هزارنفر است که استخر دانشگاه آزاد هم بنابر دلایل آموزشی دانشگاه به روی مردم بسته است که باید رسیدگی بشود.

  وی افزود: سه شنبه هفته آینده مراسمی از بعد از نماز عشا با خادمین حرم امام رضا(ع) برگزار می شود که حتما شرکت کنید و قرار است انشالله دفتر آستان قدس رضوی در این مکان مقدس افتتاح شود.

  ۱,۲۹۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای