امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 25 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:16 | تعداد بازدید : 1962 نفر | امتیاز خبر :
 • مشاوران جوان مدیرعامل هلال احمر استان تهران انتخاب شدند

  با حکم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران قاسمی و رستمی به عنوان دستیاران جوان مدیرعامل انتخاب شدند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، عصر امروز با حضور مدیرعامل و معاون امور جوانان جمعیت ...

  با حکم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران قاسمی و رستمی به عنوان دستیاران جوان مدیرعامل انتخاب شدند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، عصر امروز با حضور مدیرعامل و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران جلسه انتخاب مشاوران جوان مدیرعامل برگزار و قاسمی و رستمی از اعضای داوطلب و جوان هلال احمر شهرستان های شهریار و پیشوا با دریافت حکمی به عنوان دستیاران جوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران انتخاب شدند.

  شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این جلسه اظهار داشت: با انتخاب دستیاران جوان و با تعامل بین مدیران و جوانان می توان در پیشبرد اهداف مجموعه و داوطلبان جمعیت هلال احمر نقش موثری براشت.

  وی افزود: یکی از مهمترین و متفاوت ترین ارزش حضور اعضای جوان در جمعیت هلال احمر ترویج امور بشردوستی در بین مردم است که تاثیر بسزایی در افزایش فرهنگ بشردوستی و تقویت روحه اجتماعی و هم نوع دوستی برای جوانان این مرزوبوم دارد.

  فتحی تصریح کرد: مدیران برای تطبیق مدیریت خود با افزایش چشمگیر سرعت رشد دانش و فناوری در بین جوانان و شناخت نیازهای روز قشر جوان با این تعامل دوسویه به این مهم دست خواهند یافت و ضروری است با این جایگاهی که در جمعیت هلال احمر تعریف شده است نگاه ها را به روز و اقدام ها را از قالب سنتی بودن خارج کنیم که بنده نیز در استان تهران به امید خداوند متعال و با همت و همکاری دو دستیار جوان خود به این سمت گام بر خواهم داشت.

  وی گفت: انتخاب دستیاران جوان در  راستای تعامل با قشر با ارزشی چون جوانان می تواند تاثیر گذار بوده و نگاه ها و تصمیمات مدیران را بهبود ببخشد و شاید از اخذ تصمیمات نادرست نیز دور نماید.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران بیان کرد: امیدوار هستیم تا با هماهنگی معاونت امور جوانان جلسات متعدد به صورت منظم با دستیاران جوان برگزار گردد صمیمانه امیدوارم این دو جوان در راه پیش رو و تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشن.

  http://nedayepishva.com/?p=64487&preview=true لینک کوتاه

  ۸۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای