امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 18 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:10 | تعداد بازدید : 9365 نفر | امتیاز خبر :
 • مشارکت مردم در انتخابات از سوی دشمنان غیرقابل سانسور است

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جمع مدیران مدارس اظهار کرد: در تعلیم و تربیت و امورات سرنوشت ساز شهرستان تکیه ما به فرهنگیان به عنوان فرهیختگان جامعه ...

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در جمع مدیران مدارس اظهار کرد: در تعلیم و تربیت و امورات سرنوشت ساز شهرستان تکیه ما به فرهنگیان به عنوان فرهیختگان جامعه است.

  وی افزود: فرهنگیان وظیفه سنگینی برای آماده‌سازی فضای جامعه جهت حضور گسترده مردم در انتخابات دارند.

  فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: همه ادوار گذشته انتخابات دارای اهمیت بوده ولی امسال این موضوع ویژه‌تر است و باید مشارکت حداکثری محقق شود.

  وی گفت: تصور عمومی بر این است که در موضوعات مهم باید بزرگان ورود پیدا کنند ولی هر یک از ما در جایگاه خود اگر تعریف و درک درستی از تکالیف خود داشته باشیم اثرگذار خواهیم بود.

  عباسی تصریح کرد: همه مردم به ویژه نسل جوان را باید برای حضور در انتخابات تشویق کنیم.

  نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا گفت: شما به عنوان مرجع فکری مردم و اینکه در بین مردم و طرف مشورت مردم هستید نقش مهم و ویژه‌ای دارید.

  وی اذعان داشت: رسانه های بیگانه همواره حضور میلیونی مردم ایران در یوم الله‌های مختلف را کوچک و حقیر منعکس می‌کنند ولی انتخابات از این جهت ویژه است که با عدد و رقم میزان مشارکت در آن اندازه‌گیری می‌شود و قابل سانسور و انکار از سوی دشمنان نیست.

  ۲۰۴ total views, 6 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای