امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 16 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:33 | تعداد بازدید : 11842 نفر | امتیاز خبر :
 • مشارکت در انتخابات آغاز اثرگذاری رای‌اولی‌ها در مدیریت کشور است

  حسین عباسی ‌در گفتگو با ندای پیشوا گفت : هر فردی در زندگی فردی و اجتماعی خود فرصت‌هایی را برای ورود به عرصه‌های اثرگذار دارد و همانطور که سن تکلیف دینی را ...

  حسین عباسی ‌در گفتگو با ندای پیشوا گفت : هر فردی در زندگی فردی و اجتماعی خود فرصت‌هایی را برای ورود به عرصه‌های اثرگذار دارد و همانطور که سن تکلیف دینی را جشن می‌گیریم‌، برای ورود به عرصه سیاسی نیز حضور در انتخابات یک جشن تکلیف برای رسیدن به بلوغ اجتماعی و سیاسی است.

  وی ادامه داد: نمود بارز این اثرگذاری در انتخابات است و در روز دوم اسفند اولین حضور خود در انتخابات را تجربه کرده و در سیستم اداره و مدیریت کشور اثرگذار خواهید بود.

  نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا افزود: براساس نظام مردم‌سالاری دینی، انتخابات یک حق اجتماعی است که اسلام و انقلاب برای تعیین سرنوشت‌تان قرار داده و حضور در این رویداد یک تکلیف است که باید به نحو احسن از آن استفاده شود.

  عباسی خاطرنشان کرد: در آینده شما افراد مهمی در این کشور خواهید بود و برای اثرگذاری مطلوب باید در اجتماع نیز ورود خوبی داشته باشید و اولین عرصه آن انتخابات است.

  فرماندار شهرستان پیشوا یادآور شد: شما دانش‌آموزان در کنار تحصیل علم باید سواد اجتماعی را نیز فرا بگیرید و نقش‌های اثرگذاری در عرصه های اجتماعی داشته باشید.

  وی ادامه داد: سردار حاج قاسم سلیمانی یکی از افرادی است که نقش‌ها و وظایف خوبی برای خود تعریف و به انجام رساند و لقب سردار دلها را به خود اختصاص داد‌؛ بر اساس قانون اساسی، برای ما تکالیفی در راستای تعیین سرنوشت خود و کشورمان تعیین شده و این حقمان است که از این حق تعیین‌شده بهره برده و در جهت تعیین سرنوشت خود سهیم شویم.

  عباسی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: حدود ۱۹ هزار دانش آموز در پیشوا مشغول تحصیل بوده که از این تعداد حدود ۶۰۰ نفر رای اولی هستند.

  ۲۸۸ total views, 3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای