امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 27 مه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 18:10 | تعداد بازدید : 2079 نفر | امتیاز خبر :
 • مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌شرط تشکیل یک دولت قوی است

  فرماندار پیشوا گفت:مردم باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند زیرا پیش شرط تشکیل یک دولت قوی است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین افتتاح پروژه آسفالت ...

  فرماندار پیشوا گفت:مردم باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند زیرا پیش شرط تشکیل یک دولت قوی است./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین افتتاح پروژه آسفالت روستای قوئینک رخشانی اظهار داشت: ۲۸ خردادماه به دلیل برگزاری‌ چهار انتخابات در سطح کشور و سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در شهرستان پیشوا، روز بسیار حساس و سرنوشت‌سازی است تمام مردم باید شرکت در انتخابات را یک وظیفه ملی و شرعی دانسته و نقش خود را در آینده کشور به خوبی ترسیم کنند.

  وی افزود:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌شرط تشکیل یک دولت قوی است تا بتوان بر مشکلات فائق آمده و در عرصه بین‌المللی قدرتمند ظاهر شویم.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: مردم صاحب اصلی نظام هستند و در این شرایط وظیفه هر فردی است که ضمن احساس مسئولیت در انتخابات پیش رو، دوستان، اقوام و بستگان و در سطوح بالاتر اقشار و گروه‌های مختلف را به حضور پررنگ‌ در انتخابات تشویق و ترغیب نماید.

  وی گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز به دلیل تاثیرات منطقه‌ای ‌از جایگاه ویژه‌ای برخودار است و انتخاب افراد اصلح می‌تواند زمینه رشد و توسعه منطقه را فراهم کند‌ در دولت‌‌های یازدهم و دوازدهم شاهد شتاب‌بخشی خدمات به روستاییان و توسعه و عمران این مناطق بوده‌ایم که این مهم توجه دولت را به امور روستایی نشان می‌دهد.

  عباسی در پایان از زحمات بخشداران و دهیاران شهرستان پیشوا قدردانی کرد و از عموم مردم خواست تا انجام همگانی واکسیناسیون همچنان اصول و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند تا بتوان ویروس کرونا را به طور کامل مهار کرده و بار دیگر زندگی عادی جریان یابد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=71204&preview=true لینک کوتاه

   147 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای