امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۷ دی, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۰:۲۳ | تعداد بازدید : 41505 نفر | امتیاز خبر :
 • مسابقات کشتی استان تهران و برخی استانهای همجوار با قهرمانی پیشوا

  مسابقات کشتی نونهالان و خردسالان استان تهران در شهرستان پیشوا با معرفی نفرات برتر پایان یافت.به گزارش ندای پیشوا؛ بزرگترین رویداد ورزشی در رشته کشتی فرنگی و آزاد با حضور بیش از ...

  مسابقات کشتی نونهالان و خردسالان استان تهران در شهرستان پیشوا با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
  به گزارش ندای پیشوا؛ بزرگترین رویداد ورزشی در رشته کشتی فرنگی و آزاد با حضور بیش از سیصد کشتی گیر از شهرهای استان تهران و استان های همجوار در سالن چند منظوره شهدای گمنام در بیست و پنج وزن به پایان رسید.
  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا گفت: تیم شهرداری پیشوا مقام اول، تیم مقاومت پیشوا مقام دوم و تیم قرچک مقام سوم رابدست آوردند و تیم شهرری تیم اخلاق این مسابقات شد.
  طاهری گندمانی افزود: در این دوره از رقابتها که به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با عنوان جام شهرداری وشورای شهر پیشوا و در سالن چندمنظوره شهداء گمنام برگزار گردید ؛ ۳۴۰ کشتی گیر در ۲۸ وزن مختلف ودر رده های سنی پهلوانک ها ، خردسالان و نوجوانان و در دو رشته فرنگی و آزاد با هم به رقابت پرداختند.
  وی گفت: حضور تیمهایی از سه استان اراک ، سمنان،قم و تیم های شهرداری پیشوا، مقاومت پیشوا، ورزش وجوانان پیشوا ، جلیل اباد ، ملارد، نسیم شهر ، باقر شهر ، شهر ری، قرچک، ورامین، کهریزک، شور اباد، حسن اباد، فیروز اباد ،پاکدشت، خیراباد، الغدیر و خلیج فارس از استان پهناور تهران نشان از کمیت وکیفیت بالای این مسابقات داشت.
  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا گفت: این مسابقات به همت سیدمحمدحسینی رئیس هیئت کشتی و اعضاء آن و با حمایت امیری شهردار و شواری اسلامی شهر برگزار شد.
  پس از مراسم اهداء جوایز و احکام قهرمان، عباسی فرماندار ورزشی شهرستان پیشوا گفت: همبستگی و تعامل ادارات با یکدیگر نظیر این حرکت فرهنگی ورزشی موجب پیشرفت منطقه در سطوح استانی و کشوری می شود و قابل تحسین است.

  ۸۲۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای