امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 اکتبر, 2012 | ساعت انتشار خبر : 13:34 | تعداد بازدید : 484 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولیت توسعه فوتبال باشگاه پرسپولیس به تاج سپرده شد

  با اعلام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، مسئولیت توسعه فوتبال این باشگاه به مهدی تاج سپرده شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا،و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در نشست روز گذشته ...

  با اعلام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، مسئولیت توسعه فوتبال این باشگاه به مهدی تاج سپرده شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا،و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در نشست روز گذشته محمد رویانیان با مهدی تاج مقرر شد، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که پیش از این با پیشنهاد مدیر عامل و تصویب هیئت مدیره، مسئولیت سازمان فوتبال باشگاه را بر عهده گرفته بود، عهده دار مسئولیت توسعه فوتبال باشگاه در رده های پایه و بزرگسالان شود.

  در این نشست چند ساعته، طرفین درباره اقداماتی که تاکنون انجام شده و آنچه باید در آینده اتفاق بیفتد به بحث و تبادل نظر پرداخته و مقرر شد مسئولیت کامل برنامه ریزی و توسعه فوتبال به مهدی تاج واگذار شود.

  محمد رویانیان با تائید این مطلب گفت: با توجه به سوابق ارزشمند جناب آقای تاج که سال ها به عنوان مدیر عامل باشگاه های بزرگ و همچنین در کسوت نایب رئیس فدراسیون فوتبال و دبیر کل اتحادیه فوتبال مشغول به فعالیت بودند، از ایشان درخواست کردیم که مسئولیت برنامه ریزی و توسعه فوتبال باشگاه را بر عهده بگیرند.

  وی با اشاره به اینکه مهدی تاج اختیارات کاملی خواهد داشت، تصریح کرد: امیدواریم آقای تاج با توجه به تجارب گرانقدر خود و با بهره گیری از نظرات کارشناسان، مربیان، پیشکسوتان و صاحب نظران پرسپولیس مجموعه ای را ایجاد نماید که بتواند با ساختارسازی مناسب و ایجاد سیستم، نسبت به توسعه فوتبال در باشگاه پرسپولیس بویژه در رده های پایه اقدام کند.

  رویانیان خاطرنشان کرد: آنچه در باشگاه پرسپولیس به دنبال آن هستیم، ایجاد ساختاری است که به عنوان اقدامی سازنده و ماندگار باقی بماند و تا سال ها پاسخگوی نیازهای این باشگاه بزرگ باشد. هدف، تبدیل شدن پرسپولیس به مجموعه ای مولد است تا نیازهای فنی خود را مرتفع کرده و با رویکردهای جدید به توسعه فوتبال کشور کمک کند.

  رویانیان با اشاره به اینکه از مهدی تاج خواسته است تا از تجارب خویش حداکثر استفاده را برای پویایی تیم محبوب فوتبال پرسپولیس بنماید تا تیم هر چه سریعتر تقویت شده و به اوج خود بازگردد.

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس افزود: امیدواریم ایشان با درایت و هوشمندی و با استفاده از سوابق فوتبالی و مدیریتی خود هر چه زودتر نسبت به ساماندهی تیم فوتبال پرسپولیس و به ویژه ایجاد تحول در نظام فوتبال پایه پرسپولیس اقدام نمایند تا به این ترتیب با زنجیره تشکیلاتی که بوجود می آید پرسپولیس قدرتمندی را شاهد باشیم که در تمام ابعاد باعث آرامش و خوشحالی هواداران میلیونی خود باشد.

  منبع:فارس

   268 total views,  1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای