امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 23 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:38 | تعداد بازدید : 1121 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولان پیشوا در مقابله با کرونا الگوی مردم باشند

  فرماندار پیشوا گفت: مسئولان شهرستان پیشوا باید در مقابله با ویروس کرونا الگوی مردم باشند/ به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: کرونا ...

  فرماندار پیشوا گفت: مسئولان شهرستان پیشوا باید در مقابله با ویروس کرونا الگوی مردم باشند/

  به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: کرونا یک پدیده نوظهور است و به دلیل عدم شناخت صحیح و کامل این ویروس امکان برنامه‌ریزی و مواجهه پیش‌بینی شده در بدو شیوع میسر نبود.

  وی افزود: اپیدمی ویروس کرونا شرایط ویژه‌ای را برای کشور ایجاد کرد که هم باعث نمایان شدن زحمات کادر درمان شد و هم صحنه‌هایی کم نظیر از همدلی مردم و مسئولان را به منصه ظهور رساند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد:همسو با ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرستان پیشوا نیز تصمیمات مهمی اتخاذ شد که اثرگذاری مطلوب آن مستلزم پرهیز از تعلل و سهل انگاری متولیان امر است.

  وی ادامه داد:علی‌رغم همه محدودیت‌ها به ویژه فقدان بیمارستان در پیشوا، با عملکرد خوب شبکه بهداشت و درمان، ادارات و نهادها، گروه‌های جهادی، مردم و خیرین بیماری کرونا به‌خوبی مدیریت شد.

  عباسی گفت: مسئولان ادارات به ویژه مجموعه‌هایی که مراجعان زیادی دارند در رعایت اصول بهداشتی باید پیشگام و الگوی سایر مردم باشند و آنان را به مقابله با کرونا ترغیب کنند.

  http://nedayepishva.com/?p=63268&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   408 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای