امروز : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۹ شهریور, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۵۶ | تعداد بازدید : 5634 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولان پیشوا با خانواده شهید “بختیاری” دیدار کردند

  در راستای تکریم خانواده شهدا و به مناسبت هفته دولت، مسئولان پیشوا با خانواده شهید "بختیاری" دیدار کردند. به گزارش ندای پیشوا؛ طباطبائی رئیس و عزیز پور معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران ...

  در راستای تکریم خانواده شهدا و به مناسبت هفته دولت، مسئولان پیشوا با خانواده شهید “بختیاری” دیدار کردند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ طباطبائی رئیس و عزیز پور معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران همراه با دکتر امیری شهردار شهر پیشوا و اعضای شورای اسلامی شهر در قالب طرح سپاس به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد شهدای کارمند شهرستان با خانواده شهید والامقام “امیر بختیاری” دیدار کردند.
  رئیس بنیاد شهید پیشوا در این دیدار با اشاره به فداکاری‌ها و ازجان‌گذشتگی شهدا گفت: شهدا در سخت‌ترین شرایط برای پاسداری و حراست از این آب‌وخاک جنگیدند و از آرمان‌هایی نظام دفاع کردند.
  وی عنوان کرد: ایثار و بذل جان درراه عقیده و دفاع از میهن، افتخاری بسیار بزرگ است و نصیب هرکسی نمی‌شود.
  وی با تأکید بر نهادینه‌سازی فرهنگ دیدار و تکریم خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان در جامعه، تصریح کرد: پایندی جامعه نسبت به احترام به خانواد های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان‌دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
  گفتنی است شهید بختیاری ۱۸ مهر ۱۳۷۱ و از کارمندان صنایع دفاع پارچین بوده که در ۷ تیر ۱۳۹۵ براثر سوختگی شدید در پارچین به درجه رفیع شهادت نائل شده است، پیکر پاک شهید والامقام در گلزار شهدای روستای طارند به خاک سپرده‌شده است.

  دیدار با خانواده شهیدان بختیاری

  دیدار با خانواده شهیدان بختیاری

  ۵۴۶ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای