امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 12 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:56 | تعداد بازدید : 1636 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولان منطقه ای از بسیاری مشکلات اولیه منطقه خود بی خبرند

  امام جمعه خیرآباد از بی خبری و بی اطلاعی مسئولان منطقه ای از مشکلات اولیه متطقه خود انتقاد کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین طزری امام جمعه خیرآباد در نمازجمعه ...

  امام جمعه خیرآباد از بی خبری و بی اطلاعی مسئولان منطقه ای از مشکلات اولیه متطقه خود انتقاد کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین طزری امام جمعه خیرآباد در نمازجمعه این هفته اظهارکرد: مردمی بودن و با مردم بودن و لمس مشکلات مردم از نزدیک از وظایف یک مسئول انقلابی است مسئولی که در دوران مسئولیت چهاریا هشت ساله خود از اتاق خود خارج نشده است به درد نظام اسلامی نمیخورد.

  وی افزود: امروزما شاهد آن هستیم که بعضی مشکلات کوچک و ابتدایی در جامعه و کشور وجود دارد که به راحتی قابل حل است اما مسئول آن منطقه از آن خبر ندارد ویا اگر خبر دارد حال رسیدگی و پیگیری ندارد.

  طزری تصریح کرد: مسئولان اگر نمیتوانندبعضی مشکلاترا حل کنند میتوانند در بین مردم حضور پیدا کنند و ازنزدیک به درد دل مردم گوش کنند هر چند مااعتقاد داریم اکثرمشکلات در کشور ما قابل حل است و مردم ما توقع زیادی از مسئولان ندارند.

  وی گفت: داشتن آب حق اولیه مردم است زیبنده نظام اسلامی نیست که هنوز مناطقی از کشور بی آب باشند و مسئولان آن اقدامی نکرده باشند.

  http://nedayepishva.com/?p=65982&preview=true لینک کوتاه

   53 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای