امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 2 ژوئن, 2017 | ساعت انتشار خبر : 15:04 | تعداد بازدید : 10254 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولان تمام تلاش خود را برای ادامه حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی بکار گیرند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان پیشوا ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از گناه و ...

  امام جمعه پیشوا با اشاره به سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲، برخی از اصول مورد تأکید حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری برای ادامه حرکت پر شتاب قطار انقلاب اسلامی را بیان کرد.

  حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان پیشوا ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از گناه و معصیت، بزرگ ترین مشکلات جامعه را ترویج بی حیایی دانست و گفت: بنابر روایت معصومین علیهم السلام، ایمان و حیا همراه هم و به هم متصل هستند و اگر یکی از آنها از وجود انسان خارج شود، دیگری هم خواهد رفت.

  خطیب نماز جمعه پیشوا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و همچنین سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد تصریح کرد: اگر می خواهیم قطار انقلاب اسلامی که با خون شهدای ۱۵ خرداد حرکت کرد، پرشتاب به حرکت خود ادامه دهد و متوقف نشود، مسئولین نظام باید نسبت به اسلام ناب محمدی (ص) و ولایت فقیه التزام عملی داشته باشند.

   

  رحمتی نیا، ایستادگی در برابر قدرت های استکباری(به ویژه شیطان بزرگ آمریکا)، ایمان عمیق به قدرت عظیم ملت، اصرار بر وحدت ملی و اسلامی و پرهیز از اختلاف کلمه، حمایت بی دریغ از فقرا و محرومان، دفاع از فلسطین و حمایت از ملت های مظلوم و تحت ستم، پرهیز از اشرافی گری و حفظ استقلال و آزادی را از دیگر مواردی دانست که برای ادامه حرکت پرشتاب قطار انقلاب اسلامی باید مورد نظر قرار گیرد.

   

  وی با تأکید بر حفظ روحیه انقلابی گری، اظهار داشت: امام راحل عظیم الشأن در تمامی صحنه های قیام و حرکت ملت ایران، انقلابی ظاهر شد و تا آخرین لحظات عمر خود انقلابی باقی ماند.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به مذمت مسئله جدایی دین از سیاست توسط امام(ره)، تصریح کرد: متأسفانه امروز شاهد زاویه گرفتن سیاست از دیانت هستیم که امید است اصلاح و جبران گردد.

  رحمتی نیا، جوانان را به عنوان سرمایه های نظام، جامعه و انقلاب عنوان کرد و افزود: متأسفانه از سالها قبل برای گرفتن امتیاز از سازمان ملل، قبول کردند سیاستهای جمعیتی سازمان ملل را که املاء استعمارگران است در ایران پیاده کنند و جلوی رشد جمعیت را بگیرند، لذا امروز می بینیم که زوج های دارای استعدادهای درخشان کشور تک فرزند هستند، که مسئولان باید با سیاستهای تشویقی، رشد جمعیت را به حد مطلوب برسانند.

  خطیب نماز جمعه پیشوا با اشاره به وقایع اسفبار و غم انگیز این روزهای کشور یمن، اظهار داشت: سازمان ملل اعلام کرده است که کشور یمن به دلیل جنگ، گرسنگی و شیوع گسترده بیماری به ویژه بیماری وبا، در حال فروپاشی کامل است و این در حالی است که جهان فقط نگاه می کند. ساکنان یمن با مرگ و بیماری دست و پنجه نرم می کنند، حال آنکه جهان تنها تماشا می کند. لازم است مسئولان کشورمان نهایت تلاش خود را برای حفظ ملت یمن و دفاع از آنها به کارگیرند و صدای ملت مظلوم یمن را در مجامع جهانی به گوش جهانیان برسانند.

   671 total views,  1 views today


  ابرچسب : ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای