امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 16 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:32 | تعداد بازدید : 7020 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولان باید مانند شهدا که از جانشان گذشتند به فکر عظمت انقلاب و حل مشکلات مردم باشند

  مادر۴ شهید دفاع مقدس گفت: اگر مسئولان مانند شهدا که از جانشان گذشتند تا ایران اسلامی پابرجا بماند عمل کنند|، فقط به فکر عظمت انقلاب و حل مشکلات مردم باشند تحریم و ...

  مادر۴ شهید دفاع مقدس گفت: اگر مسئولان مانند شهدا که از جانشان گذشتند تا ایران اسلامی پابرجا بماند عمل کنند|، فقط به فکر عظمت انقلاب و حل مشکلات مردم باشند تحریم و تهدید هیچ اثری نخواهد داشت و دشمن شکست خواهد خورد.
  به گزارش ندای پیشوا: فتح‌الله فرجی عضو و رئیس کمیسیون حقوقی و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ورامین در دیدار با خانم جنیدی مادر ۴ شهید دفاع مقدس گفت: وجود خانواده شهدا برای کشور ما مایه برکت، وحدت و نشان دهنده راه درست است و در منطقه جنوبشرق استان تهران هم وجود خانواده شهیدان جنیدی مانند نگینی در میان دیگر خانواده های معظم شهدا می درخشد.

  وی ادامه داد: هم اکنون هم اگر مسئولان مانند شهدا که از جانشان گذشتند تا ایران اسلامی پابرجا بماند عمل کنند|، فقط به فکر عظمت انقلاب و حل مشکلات مردم باشند تحریم و تهدید هیچ اثری نخواهد داشت و دشمن شکست خواهد خورد.

  خانم جنیدی مادر ۴ شهید دفاع مقدس هم در این دیدار گفت: امروز می‌بینیم در شرایط فعلی کشور و نابخردی برخی مسئولان، مقام معظم رهبری، صبر علی (ع) را برای ما معنا می کنند و خداوند ایشان را عزت دهد.
  وی گفت: زمانی که خبر شهادت دو فرزند شهیدم را در یکسال به من دادند، مثل الان غصه نخوردم الان شرایط بسیار سخت است مردم در سختی هستند ولی عملکرد و سخنان برخی مسئولین مایه تعجب است، آیا شما درد مردم را نفهمید؟!
  ام الشهداء درباره انتخابات پیش رو هم گفت: باید حواسمان باشد چشم بسته داخل چاه نیفتیم، افرادی را انتخاب نکنیم که کشور را ببوسند و بدست دشمن بدهند.
  وی ادامه داد: برای این رای ها از تک تک ما بازخواست می گردد، نماینده ای انتخاب کنیم که با این وضعیت مملکت هنرمند باشد و انقلاب را نجات دهد.

  مادر شهیدان جنیدی گفت: انقلاب برای من از سال ۱۳۳۱ و زمان شهید نواب صفوی آغاز شد، یکی از دلایلی که در انقلاب ما انحراف وجود دارد نبود وحدت است و اگر در مجلس بعد هم وضع به همین صورت باشد باز همین آش و کاسه است.

  وی درباره شرایط انتخابات در منطقه جنوبشرق استان اظهار کرد: با این وضعیت و برخی زمزمه ها در دشت ورامین،‌ امیدی به رسیدن به کاندیدای واحد در نیروهای انقلابی ندارم. در شهرستان پیشوا افراد واجد شرایط قوی برای کاندیدای مجلس وجود دارند و متعجبم که چرا هیچ کدام اقدامی نکردند!

  وی ادامه داد: اگر خلافی از کسی دیدید باید فریاد بزنید و روشنگری کنید الان آقای رئیسی برای کشور و نظام فرشته نجات هستند و خانواده شهدا از عملکرد انقلابی ایشان راضی هست امیدوارم خداوند هم راضی باشد

  ۵۸۶ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای