امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۶ آذر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۸:۰۵ | تعداد بازدید : 182227 نفر | امتیاز خبر :
 • مسئولان باید ساده زیست باشند

  مسئولان باید ساده زیست باشند امام جمعه موقت پیشوا گفت: مسئولان باید ساده زیست باشند به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام قدمی امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: امروز که ۱۶ اذر ...

  مسئولان باید ساده زیست باشند

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: مسئولان باید ساده زیست باشند
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام قدمی امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: امروز که ۱۶ اذر روز دانشجوست را به تمام دانشحویان تبریک میگویم بویژه جنبش های دانشجویی که دغدغه مند پیگیر امور کشور هستند.

  وی افزود: یکی از خصوصیات عمده دانشجویان هویت ضد استکباری و ضد سلطه و ضد استبدادی است که در سال ۱۳۳۲ رییس جمهور مسکتبر امریکا به ایران آمد و دانشجویان جلوی او ایستادند و بعضی ها شهید شدند که این افتخارات ماست.

  رئیس حوزه علمیه شهرستان پیشوا گفت: دانشجو تسلیم وضع موجود نشود و مراقبت از انقلاب در مورد هجمه های اخیر میتواند جلوی نفوذ دشمن را بگیرد.

  وی افزود: دانشجوی انقلابی دانشجویی است که گفتمان ساز باشد اهل تحلیل باشد دانشجوی انقلابی هدف و موضع دارد، در هر واقعه کشور مواضع آن از ارمان ها نشات می گیرد و با فساد مبارزه می کند و عدالت خواه است.

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: دانشجوی واقعی با اشرافی گری مبارزه می کند، جلوی افتادن در دام نفوذ دشمن و احزاب را می گیرد و همین سبب شده جنبش دانشجویی هدف دشمن شود.

  وی افزود: مسئولین باید بدانند مردم شایسته بالاترین تکریم هستند و مردم کم نگذاشتند و بالاترین تجلیل باید از مردم صورت بگیرد.

  حجت الاسلام قدمی گفت:‌ مردم از این گرانی های سر به فلک کشیده اذیت شده اند و ما به عنوان صدای مردم باید درد مردم را بگوییم

  وی افزود: بعضی کالاها ۵ برابر شده است، دولت و مجلس کجاست که این صدای مردم را بشنوند، دولت برای گرانی چه کار کرده؟

  قدمی گفت: بعضی افراد تصمیم ساز در دولت و مجلس اند که بنا دارند به مردم فشار وارد شود و هدفشان سازش با امریکا و تسلیم است.

  وی درباره سبک زندگی افزود: بعضی مسئولان برای این دوران افریده و تربیت نشده اند.

  امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت: در همین شهر مسئولانی هستند که حقوق چند میلیونی و املاک چند میلیونی دارند یا نماینده مجلسی که حقوق میلیونی میگیرد خب این درد مردم را میفهمد؟ گرانی را حل می کند؟

  وی افزود: حل مشکل مردم فقط با مدیریت جهادی و نظارت قوی صورت میگیرد ، قوه قضاییه باید اقدام کند.

  قدمی گفت: این که چند نفر را نمادین اعدام کند که فایده ندارد اثر آن را در بازار نمی بینیم.

  وی افزود: رفع مشکل مردم با دل بستن به برجام که بی اثر بود و نگاه به اروپا حل نمی شود، شما رفتید با کدخدا بستید چیزی دستتان ندادند حالا با رعیت آن اروپا میخواهید ببندید دیگه کاری کردید که مردم در آب خوردن هم مشکل دارند و بدانید مشکل مردم با نگاه به برجام و اروپا حل نمی شود.

  قدمی گفت: مناسبت بعدی ۲۰ اذر شهادت سومین شهید محراب آیت الله دستغیب است که در واقع نهضت امام حضرت امام ره را همراهی کرد و مدافع واقعی ولایت فقیه بود و واقعا ساده زیست بود که متاسفانه در بین مسئولان امروز این شیوه دیده نمی شود.

  وی افزود: حمله به مردم چابهار محکوم است که برای مجروحین شفای عاجل را مسئلت می نماییم.

  قدمی گفت:دشمنان این را بدانند با این اقدامات هیچ خللی در کشور و اراده مردم ایران وارد نمی شود و انشالله پاسخ کوبنده ای داده خواهد شد.

  ۵۴۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای